Uued valgustid tootjalt Intra

Tutvu Intra Lighting uudisvalgustitega

Intra uued 2022 valgustid.

  1. Ikooniline prestiižne süvisvalgusti Conic on puhta disainiga ja silmale mugava valgusega.

Lihtne paigaldada kipslagedesse, ilma pahteldamisvajaduseta. Lai värvi valik.

2. Dekoratiivvalgustus. LineLed Flex on kõrge IP-ga painduv silikoonriba, mis suudab võtta erinevaid looklevaid jooni ja vorme.

3. Elegantne opaaltorust valgusti Issa 

Sobib suurtesse ruumidesse, trepihallidesse just kompositsioonina. On atraktiivne ka väljalülitades. Kasutada saab nii horisontaalselt kui vertikaalselt.

4. Modulaarne profiilvalgusti Lynar.

Profiilile saab lisada erinevaid mooduleid, rippvalgusteid, spotvalgusteid ja lineaarseid multispotte. Paigaldus on lihtne.

5. Pixy on nägusam grupeerituna. 

Kasutada saab erinevaid riputuskõrgusi ja värve. Sobib hästi restoranidesse ja baaridesse kuna saab kergelt ümberpaigutada kui laudade asetus muutub. Nägus valgusti ka koju.

6. Universaalne, silmasõbraliku valgusega spetsiaalse optikaga minimalisltliku välimusega valgusti Rylo sobib kõikidesse ruumidesse.

7. Elegantne, samas väga funktsionaalne suundvalgusti Eye.

8. Maksimaalselt minimaalsem valgusti Liy on spetsiaalse optikaga, mis välistab igasuguse räiguse. Valgus on homogeenne, kuid samas tugev.

10. Keskkonnasõbralikud akustilised paneelid Vyko.

Sobivad hästi kontoritesse ja suurtesse avatud ruumidesse. See on samaaegselt nii valgustus, laeasendus kui kvaliteetne materjal pimestamiseta.Vyko annab tõhusa heliisolatsiooni. Valikus 3 tooni: helehall, hall ja must.

Huvi korral lugege täpsemalt 2022 uudiste kohta Intra inglise keelselt lehelt

Varasemate uudiste kohta saad teada artiklitest Intra lighting lõi uue põlvkonna akustilise valgusti Acousto 2021  ja 2020 Atraktiivne led valgustus Tracker Euroopa tootjalt  Intra

Light& Building messil 2018 aasta märtsis tutvustati järgnevaid uusi valgusteid

1. Valgusti nimega Zoe on valida 5 erinevat vormi. Mängi vormide ja värvidega ise, loo endale sobilik kooslus. Sobib nii eramutesse kui ühiskondlikessse rumidess.

See skandinaavialik puhas joon meeldib meile, eestlastele.

2. Kellel tüdimus sirgetest liinidest, teadku nüüd on käes aeg erinevateks painutaud liinvalgustiteks nagu näiteks Intra Wave

1/4 ringi painutusnurk on 90 kraadi., 1/8 aga 45 kraadi

valida saab 2700, 3000, 4000K ja 1540-2760 lm/m

juhitav ka Dali süsteemiga

Intra Wave

Selle süsteemi abil saab katta ühtlaselt valgusega suurt laepinda, pikki ja erikujulisi ruume. Valgusti kasutamisel on palju mänguruumi. Samale süsteemidel saab lisada sarnaseid sirgeid liine koos neisse paigutatud suundvalgustitega või hoopis lisada ringikujulise Intra valgusti Wave Round.

Mõõtudest valida 1050,1340, 1520, 2250, 2500, 3000, 3500, 4000,4900, 6000, 8000 mm.Disainimise lõpptulemust avardavad omakorda erineva läbimõõduga ringide kasutamine. Ringe aga võib omakorda üksteise sisse paigutada.

Sädet valgustimaailma toodi aga islandi sambliku lisamisega valgusti külge, mis samal ajal annab valgustile ka akustilise paneeli ülesande summutada müra.

3. Akustika summutamise eesmärgil pakub Intra ka samanimelist valgusti seeriat Acusto. Hea kasutamiseks avatud büroodes, restoranides,ühiskondlikes ruumides,   kus valgusti abil saab luua nagu privaatse müravabama keskkonna. Summutajaks on sammal. Võimalik on tellida valge  või 3 eri tooni naturaalsest samblast (wasabi- heleroheline, mint- tumeroheline ja natural- hall) paneeliga variante. läbimõõt 1340 mm, akustilise osa läbimäät 1200 mm.

Intra-Acousto laevalgust

4. Sama efektiga on Intra valgustid nimega Futon. Neid plafoone saab nii riputada kui seina ja lakke asetada.valida 600, 1200 mm läbimõõduga. valgusti kõrgus on 27 mm. Pinnakatetest on valida valge, musta, antratsiidi vahel. Polüestrist fiiberkanga toonidest on valikus valge, hall, beez, oranz, roheline.anna valgust 150 lux( töötasapinnale)

Intra plafoon Futon Intra plafoon seinale, lakke nimega Futon

5. Uudne profiil Tracker

Intra Tracker painutatav süsteem

Profiili saab painutada ka vertikaalselt. Tänu erilisele selgroo sarnasele painutussüsteemile, mil valgusahelstruktuure saab panna looklema ka vertikaalselt suunaga näiteks laest seinale või laest põrandale. Selleks on lõigatud kipsisoonde polüetüleenist liigenditest koosnev profiil, mis kinnitatakse kumera kipsi serva külge ja mille külge hiljem lisatakse leed moodulid, profiili katab pealt painduv opaalkate. Ideaalne kasutamiseks kaarjate laepindade puhul.

Loe täpsemalt juurde profiilvalgustist Tracker.

6. Valgusti võib olla ka nähtamatu. Nimega Skyler

Intra Skyler

Väga popiks on osutunud prismaatilise klaasi kasutamine. Nimelt valgusti välja lülitades, muutub valgusti läbipaistvaks, justkui olematuks( Intra Skyler) Põledes on valgusti ikka nagu tavaliselt nähtav. Skyler on kombinatsioon suunatud ja kaudsest valgusest.

Ideaalne büroovalgusti, igati räigusevaba. Saab kasutada ka nn. öövalguseks. Lisana on võimalik kasutada RGB valgust Valida saab 2 raami värvi vahel. Kas must või valge. Mõõt 1572×372 mm

Tutvu firma Intra Lighting valgustitega

Tutvu siin 2018 aasta messi uudiste ja trendidega 

Tutvu Intra lighting messi videoga siin

Intra uued valgustid inglise keeles täpsemalt  Intra newsLight + Building

Liitu uudiskirjaga