Eestlaste seas populaarsed LedsC4 valgustid

Need kaasaegsed atraktiivsed koduvalgustid leiate LedsC4 kataloogidest. Valikus on üle 3000 valgusti kõigile sobilikus hinnaklassis.

2024 uued LedsC4 valgustid

Justkui pärl, mis valgustab hajusalt ja hubaselt. Lampe saab hämardada. Seinavalgustil on lisaks USB pesa.

Saadaval erinevate toonide ja kupli vormidega ning suurustega.

Päeval maastikusse sulanduv valgusti kumab öösel sooja valgust.

Mitmete variatsioonidega jätkusuutlikust materjalist valgusti. Võimalik tellida nii kandilist kui ümarat vormi, nii ühe kui mitmekihilisi. Kokku 36 võimalust.

Profiilvalgustiseeria Taglio  di Luce tootjalt LedsC4 pakub nii lineaarseid vorme, süvis kui pinnapealseid variante, seinale seinapesija varianti ja süvistatavat, nii otsest kui kaudset valgustust. Süsteemi saab kasutada isikupäraselt ja funktsionaalselt samas on valgusti ka dekoratiivne element. Kollektsioonis on lugematu hulk lahendusi, alustades erinevatest Led ribade valikust kui võimsuse võimalustes alates 4,9W/lm kuni 28,8 W/lm, hulk suurusi, erinevate IP-ga ja värvsustemperatuuridega 2700K kuni 6500 K, RGB ja RGBW võimalustega. Süsteemide ühendamiseks on erinevad ühendused olemas, mis jäävad nähtamatuteks.

Taglio System lineaarsed süsteemid sobivad ka õue.

Asai 3 D ( tootja LedsC4)on hästipainduv ja vastupidav liinvalgusti, mis võimaldab luua erinevaid efekte. On saadaval kahes standardvariandis 1 ja 8 meetrit, mida saab lõigata iga 10 sentimeetri järel. Kollektsioon ühildub Casambi lisaseadmega, mis võimaldab juhtida ja reguleerida ühevärvilist valgustit Casambi rakendusest.Asail on IK10 ja IP67 tagatud vastupidavus ning see on isegi ühenduskohtades hoitud, mistõttu sobib see ka õue.

Pollarvalgusti Eko on tähelepanuväärne oma lihtsa paigaldamise ja hoolduse poolest. GU 10 valgusallikaga. Samuti leiab siit 7 erinevat pinnakatte värvi, näiteks rohelise ja kuldse. Samast seeriast võib leida ka valgusti õue seinale (IP66).

Lihtsasti paigaldatav õuevalgusti, sest sellel on toiteallikas ja juhtmestiku süsteem, mis võimaldab valgusteid väga lihtsal viisil ühendada.

Vaid 25mm läbimõõduga profiilvalgusti Infinite  on saadaval ripp- ja vastu lage variandina. Mehhanilise ja elektrilise ühendusega on profiilid kergesti ühendatavad. Saadaval nii 3000K kui 4000K, luumenid vahemikus 2949-9160.

Paljude variatsioonidega seeria nimega Atom. Uuemad on 2-sed suunatavad pinnapealsed spotid nimega Atom Surface Double.

See paljude variatsioonidega süvisvalgusti Lite sobib kasutamiseks nii kõrgete kui kompaktsemate ruumide korral, pakkudes nii suund kui üldvalgust. Grafeentehnoloogia abil valmistatud Lite moodul võimaldab väiksemat ja kergemat jahutusradiaatorit, mida saab paigaldada madalate lagedega eluruumide vahelagedesse. Vaid 40mm sügavusega.

Lite on kolmes suuruses (Ø75, Ø88 ja Ø105) süvistatav allvalgusti, mis tänu kaasasolevale lisaraamile katab kõik süvendite läbimõõdud Ø65 kuni Ø110 mm.Suurepärase visuaalse mugavuse aitavad luua erinevad tarvikud: elliptilised, ruudukujulised difuuserid, kärgpaneelid võimaldavad kohandada valgusvihu vastavalt ruumi vajadustele. 

2023 aasta valgustid on peened graafilised vormid

Tutvu Ledsc4 sarjaga Tubs ja Geometric– see on valgustimaailma viimane sõna.

Efektne rippvalgustite sari nimega Dew. Horisontaalne latt saab olla pikkusega kuni 2500 mm, rippvalgusti saab olla kuni 170 cm

Moekad topeltklaasidega valgustid seeriast Levels.

Kangast valgustite perekond nimega Gong.

Puutega hämardatav valgusti Portobello on mõeldud lauale. Värvivalik on silmatorkavalt suur. Ühiskondlikesse kohtadesse paigutades saab valgusti laua alt kinnitada.

Uued õuvalgustid seeriast Orbit on nii laetavad kui statsionaarsed.

Tsemendist õuvalgusti kollektsioon nimega Moal sobib hästi nii terassidele kui aedadesse. Valgustatud laud on saadaval kahes mõõdus.

Suurepärane valgustite kollektsioon õue, IP 66, DALI valguse juhtimise võimalusega. See on valgusti nimega Rack.

2021 aasta uued valgustid on energiasäästlikud ja tagavad parema elukvaliteedi.

LEDS C4 uus kollektsioon jätkab oma pühendumust tehnoloogiale, kus keskendutakse nutikatele ühenduvuslahendustele, mis omakorda keskendub inimkesksele valgustusele. On välja töötatud tehnoloogiad, mis tagavad inimeste heaolu ja elukvaliteedi, eesmärgiga kohandada neid inimeste biorütmidega, nn ööpäevase rütmiga. Lühidalt öeldes matkivad nad loodust, jälgides loomuliku valguse tsüklit ja muutes kunstvalgust võimalikult loomulikuks, lisades samas ka energiasäästliku komponendi, mis on hetkel nii oluline.

Paljusid LedsC4 valgusteid saab digitaalselt ühendada kontrollsüsteemidega, koguda valgustamisega seotud andmeid, näiteks kontrollida ruumide kasutamist, et lõpptulemusena paremini säästa. Seda tänu valgustite sisse ehitatud targale lahendusele( Smart Lighting). Aina olulisem on personaalne vajadus, valgustamise kontseptsioon, mitte ainult valgusti ise.

Nutikad LedsC4 valgustid tänu sisseehitatud Smart lighting lahendusele.

Kui valgusti juures on märge “Smart Luminaires”, siis on vajalik vaid programeerimine tootja LedsC4 abil. Programmeeritakse Appis kõik vastavalt kliendi soovile, viiakse läbi konsultatsioon video vahendusel ja klient saab allalaadida personaalselt ettevalmistatud programmeeritud valgustuse juhtimise.

Tänu valgustuse juhtimistehnoloogiatele on võimalik muuta ruumides kunstliku valguse värvsustemperatuuri, eesmärgiga simuleerida valguse loomulikke variatsioone kogu päeva vältel ja soodustada inimeste kohanemist emotsionaalsel tasandil. Samuti annavad need süsteemid kasutajale võimaluse valida sel ajal tehtava ülesande jaoks kõige sobivama valgustustaseme.

Ja seda lihtsal viisil, andes kasutajale võimaluse juhtida valgustust täiesti isikupäraselt ja intuitiivselt mis tahes mobiiltelefonilt ja tänu eelnevalt määratletud kasutajaprofiilidele. Lisaks võimaldab see tehnoloogia luua dünaamilisi valgusstseene, mis on programmeeritavad erinevate parameetrite ja väliste tingimuste alusel, või muuta olemasolevaid stseene sõltuvalt kasutajate uutest vajadustest ja ruumi funktsiooni muutusest.

LedsC4 paljudesse valgustitesse sobivad nutikad valgusallikad, mis võimaldavad hämardada, värvsustemperatuuri muuta sõltuvalt valgusallika võimalustest.

Tutvu: uus pinnapealne variatsiooniderohke valgusti Miso.

LedsC4 uued arhitektuursed valguslahendused- täielik Led moodulite paindlikkus

Asai Side Bend on polüuretaanist lineaarne valgusprofiil sise- ja väliruumide LED -moodulite jaoks. Saadaval erinevates variantides. Valgusallikas: LED. Värvitemperatuurid: 3000K 4000K RGB. CRI: 80

Asai kollektsioon sisaldab LED -riba, millel on paindlik, kuid vastupidav korpus, mis võimaldab kasutajal luua lõpmatuid lineaarseid valgusefekte, mis on tänu oma koostisele kohandatud igat tüüpi konstruktsiooniga. See on saadaval kolmes kõveras vormingus: külgpööre (painduv vertikaalteljel) ), Top Bend (paindlik horisontaalteljel) ja uue funktsioonina on see saadaval 3D paindlikkusega. Tänu valgusti korpuse plastilisusele saavad disainerid luua kujundeid, mille saavutamine on seni olnud võimatu.

Asai külgkurv : Paindlik vertikaalteljel, see on saadaval kahes standardvariandis 1 ja 8 meetrit, mida saab lõigata iga 10 sentimeetri järel.

Asai Top Bend : Paindlik horisontaalteljel, see on saadaval ka kahes valikus 1 ja 8 meetrit, mida saab lõigata iga 10 sentimeetri järel.

Asai 3D: Tänu oma 3D paindlikkusele ja tõsiasjale, et see kollektsioon on saadaval standardsuurustes 1 ja 8 meetrit, mida saab lõigata iga 10 sentimeetri järel, kohandub Asai 3D hõlpsasti iga valgustatava pinnaga, olenemata kujust või pinnast, mistõttu on see ideaalne lahendus igat tüüpi projektide jaoks.

Nutikas ühilduvus. Kollektsioon ühildub lisavarustusega Casambi PWM 1CH IP66, mis võimaldab teil Casambi rakendusest ühevärvilist valgustit juhtida ja reguleerida. RGBW mudelid ühilduvad Casambi PWM 4CH IP20 lisaseadmega.

Maksimaalne vastupidavus. Asai vastupidavuse tagavad IK10 ja IP67, mistõttu sobib see ka väliprojektidesse, kus valgusti on tugeva keskkonnamõjuga.

LedsC4 ledprofiil Asai Side Bend

Lai valik LedC4 minimalistlikke markeerimisvalgusteid. Üks neist nimega Bat.

LedsC4 omab laia valikut dekoratiivseid valgusteid. Uusim seinavalgusti Trip

 

Ka 2019. aasta valgustid on puhta joonega Skandinaavia tüüpi elegantsed lambid.

 

LEDS C4 Ilargi_by_GROK labi-kahe-korruse
Kodust sooja tunnet tekitava opaalklaasist valgusti Ilargi leiate kahes erinevas tüübis ja mõõdus.

Rippvalgusti leds-circular
Pressitud alumiiniumist dekoratiivvalgusti Circular võimaldab kombineerida erinevaid valgustivorme vastavalt vajadusele.

Täpsemalt valgustist Circular : Rõnga läbimõõt võib olla vahemikus 600–3000 cm. Rõngaid kombineerides saab tekitada eri suuruse ja kujuga nn modernseid lühtreid. Kuid need mõjuvad efektselt ka üksikult paigutatuna. Värvivalikus on valge ja must.

Valikust leiate neli erinevat lühtri varianti. Need torujad valgustid sobivad hästi ka kõrgete lagedega ruumidesse.

 

 

Laevalgusti Leds c4 Candle Triplex 00-6021-27-27 interior
Samasse sarja kuulub ka valgusti Candle Triplex, mille kolm toru asetsevad eri kõrgustel, kuid moodustavad siiski ühtse terviku.

laevalgusti_leds-c4-attic
leds-c4-372276-attic
Mitmeti kombineeritav süsteem Attic võimaldab valgusteid paigaldada üle ruumi.


Laevalgusti Leds Invisible interior
Hästi suunatav ja suure ulatuvusega on valgusti Invisible.

Vaata huvi korral ka 2018 aasta LedsC4 valgusteid SIIN

Liitu uudiskirjaga