Disainiöö raames avati KEHA3 ja Reet Ausi näitus-müük ning loodi uusi valgusteid! Eesti disain valguses!

 

Disainiöö 2010  Hektor-Lighti salongis Disainiöö 2010 Hektor-Lighti salongis  1 Disainiöö 2010 Hektor-Lighti salongis  2 Disainiöö 2010 Hektor-Lighti salongis  3 Disainiöö 2010 Hektor-lighti salongis  4 Disainiöö 2010 Hektor-Lighti salongis  7 Disainiöö 2010 Hektor-lighti salongis 8

Disainiöö raames avati KEHA3 ja Reet Ausi näitus-müük ning loodi uusi valgusteid! Eesti disain valguses!

Neljapäeval 23. septembril Disainiöö raames  avasid Keha3 tootedisainerid Tarmo Luisk, Margus Triibmann ja Pavel Sidorenko näitus- müügi AS Hektor-Lighti esindussalongis Pärnu mnt. 158. Väljapanek nende viimase aja loomingust Keha3-s jääb avatuks ka edaspidiseks.

 

Avamine toimus mõnusas ja loovas õhustikus, sest kohale olid tulnud 20 noort hakkajat Kunstiakadeemia tudengit, kes vanameistrite juhendamisel hakkasid looma uut Eesti valgustidisaini.

Nägime sära noorte silmades, kes tõdesid, et sellised workshope võiks tihedamini olla.

Tudengid said kasutada meie poolt etteantud materjale alates kuplitest, erinevatest kangastest, kristallkulinatest, kasutatud valgusallikatest ning seismajäänud soklitest, riputitest  kuni sügislehtedeni ja käbideni välja.

Juurde tõime vineeri ja erinevat plastmaterjale.

Tööd tehti nii gruppides kui individuaalselt ning järgneva 4 tunni jooksul sündis hulk suurepäraseid ainulaadseid teoseid. Kohapeal viibis ka kateedri juhataja Toivo Raidmets, kes muidu ikka õppejõu rollis kuid seekord innustas kohapeal noori andekaid tudengeid talle omasel sõbralikul muhedal moel.

 

Hektor-Light peab oluliseks, et tänastele vanameistritele Tarmo Luisule, Tõnis Vellamaale jt. tootedisaineritele  tuleks väärilist järelkasvu. Ka Disainiööl mitmel moel oleme osalenud juba aastaid.

 

Samas avasime salongis ka tuntud Eesti moelooja Reet Ausi näitus-müügi, mis jääb avatuks 15. oktoobrini.

 

Hektor-Light on Eesti valgustifirma aastast 1994 ning tegeleb valgustite jae- ja projektimüügiga. Siiani on firma tuntud tugevate kaubamärkide maaletoomisega Itaaliast, Hispaaniast, Belgiast, Saksamaalt jm.  riikidest.

 

Liitu meie facebooki lehega ja ole esimene, kes kuuleb uutest disainvalgustitest, valgustrendidest ja headest pakkumistest!

 

Vaata meeleolukaid pilte ja valminud valgusteid facebookis: http://www.facebook.com/hektorlight

 

 


Liitu uudiskirjaga