Noor bränd Olev-disainerite poolt hinnatud

Bränd OLEV on loodud 2014. aastal. Ta on esimene tootja, kes tõi turule täieliku valiku ainult leedidele põhinevaid dekoratiiv tehnilisi valgusteid koos kaasaegsete tehnoloogiatega.

OLEV valgustid stimuleerivad erinevaid meeli. Kuidas?

OLEV kasutab uusi tehnoloogiaid. Seetõttu on nende valgusteid  võimalik ühendada targa maja lahendustega, reguleerides valgust vajadusele ja ööpäeva rütmile arvestades inimese bioloogilisi rütme. Matkida loomulikku valgust ja kujundada see inimesele sobilikuks.

Dim to Warm funktsioon võimaldab samaaegselt juhtida valguse värvitemperatuuri ja selle intensiivsust. Vähendades intensiivsust, muutub valgus soojemaks ja pehmemaks, luues intiimse ja pingevaba õhkkonna.

Dünaamilise valgustuse jaoks vajame  Wi Fi, Casambi süsteemi, mis võimaldab valgust hallata nutitelefoni, tahvelarvuti või nutikella rakenduste kaudu. Lampi aga paigaldatakse Bluetooth juhtseade, mis võimaldab valgust ennast juhtida.  

Kärjekujuline Poly Esagono Dim to Warm funktsiooniga.

OLEV valgust saab juhtida ka häälkäsklusega Alexa või Google Assistant abil.

OLEV biolight tehnoloogiat kasutades on võimalik luua ideaalne valgustus tagamaks inimeste heaolu.

Biolight on orienteeritud loomulikule valgusele ja ööpäevarütmi järgimisele.

Exagon Silence Biolight on sensoorne valgusti, kus äpi abil saab muuta nii valgustugevust kui värvsustempeartuuri. Samas seerias on helisummutav paneeliga, loodusliku samblaga valgusti Exagon Silence Green.

Active Olev tehnoloogia reguleerib automaatselt kunstliku valguse intensiivsust vastavalt ümbruskonnas saadaolevale loomulikule valgusele. Tänu Activ omadusele saab igal kellaajal sättida endale vastava soovitud valgustuse.

See valgusti nimega Activesword PL reguleerib ise valgustugevust vastava intelligentse kohaolekuanduri abil, mis aitab tõhusalt optimeerida energiatarbimist. Kohandub päevavalguse heledusega, hoides tööpinna valguse hulga püsivana.

Tunable White tehnoloogia võimaldab eraldi reguleerida värvitemperatuuri ja valguse intensiivsust. Erinevalt DIM to WARM funktsioonist, saab valguse intensiivsust alandada või suurendada säilitades samal ajal värvitemperatuuri ning vastupidi.

OLEV pakub ka õhku filtreerivaid ja puhastavaid valgusteid nagu Pure BioAir ehk kasutab õhupuhastustehnoloogiat.

Ventilaatori väljatõmbesüsteemi kaudu imeb lamp õhku selle sees oleva UV-C-kiirguse allika suunas. Õhk läbib UV-C allika ja kuna UV-C-kiired on tuntud oma tõhusa bakteritsiidse toime poolest, siis õhk saabki puhastatud bakteritest ja mikroobidest. Puhastatud õhk suunatakse seejärel tagasi keskkonda.

Valgusti omab vastavat tehnilist standardi ISO15714:2019.

On mõeldud just kontoritesse. Üks valgusti toimetab sedasi 99% efektiivsusega, puhastades 30m3 8 tunni jooksul.

Pure Bio Air puhastab õhku

OLEV tagab  heaolu ruumis helisummutavate valgustite abil. Viimased on nägusad.

Eclipse Nuance Silence

Mürasummutav valgusti Eclipse Nuance Silence on sündinud koostöös Marc Sadleri ja OLEV brändiga. Uus materjal vähendatud paksusega mikroperforeeritud plekk aitab hästi müra neelata.Opaalklaasist kera annab samas mõnusat hajusat valgust.

Stage Horizontal Silence pikkusega 1600 mm.

Stage sarja valikus on nii horisontaalselt kui vertikaalselt rippuv mikroperforeeritud paneelist ja alumiiniumprofiliist akustiline variant. Valgustil saab muuta värvsustemperatuuri. Valgusti Stage Vertical Silence paneeli pikkus 1200 mm, kõrgus 535 mm.

OLEV on loonud käsipuu valgustuse.

Trepi käsipuu valgustus Ottomano
Ottomano

See 8-tahuline ergonoomiline helendav käsipuu on ainulaadne. Sobib nii sise-kui õuetingimustesse. Valgus liigub alla valgustades trepiastmed ning ülesse andes trepihallile mõnusa valguse. See toode valmis eritellimustööna vastavalt tellija soovidele.

OLEVi valgustid valmivad käsitööna. Seega näeme peent viimistlust ja kõrget kvaliteeti.

Rippvalgusti Overfly

Overfly loojaks on Marc Sadler. Need on elegantsed justkui õhus hõljuvad, kerged ja graatsilised 6 erineva eksklusiivse viimistlusega.

Soovi korral on võimalik lisada pimestamisvastane kärgfilter. Sobib hästi söögilaua kohale.

Hoidmaks elus vanade Veneetsia käsitöömeistrite oskusi, siin on puhutud klaasist kupliga Beam Stick Nuance.

Samuti leiab põranda- ja seinavalgusteid.

OLEV pakub minimalistliku joonega siine, siini-, spotvalgusteid ja profiile.

Beam Master sari

Beam Master Track on vaid 25 mm läbimõõduga spottide sari, saadaval erinevate pinnaviimistlustega. Võimalus kinnitada nii lakke, seinale kui siinile.

Valikus on palju erineva läbimõõdu ja pinnakattega torujaid valgusteid, klaasist otsaga valgusti nimi on Beam Stick Glass.

OLEV süvisvalgustid on mittepimestavad.

Süvisvalgustid Tiny

OLEV pakub ka õuevalgusteid, kus taas jääb silma esteetika ja kvaliteet.

Valikust leiab nii postvalgusteid, lampe seina kui lakke või pinnasesse.

Süvisvalgusti Mini Dot Down õue

Huvitavaks lahenduseks on betoonist õuelamp kõlarina.

OLEV toodab valgustid Itaalias, pakub erilahendusi ja kõrget kvaliteeti sealjuures mõeldes inimeste heaolule.

Liitu uudiskirjaga