Lambid Hektor light uutelt tootjatelt

Toote portfelli on lisandunud uued valgustite brändid.

Tutvu mõnede uuemate brändidega siin põgusalt. Täpsemat infot küsige meie esindustest.

Unikaalsed käsitöölambid pärinevad Tsehhi meistrite käe alt, kellele klaasitootmine on pärandatud eelmisest sajandist ja disainerid on nüüd lisanud eriilme.

Kenneth Cobonpue unikaalne bränd.

Ta on filipiinide disainer Kenneth Cobonpue, kelle töid hinntakse samaväärselt kui Marchel Wandersi ja Tom Dixoni omi.

Tutvu SIIN

Bränd nimega Europantalla

Siit leiab dekoratiivseid, elegantseid valgusteid ja kupleid. Europantalla pärineb Valenciast aastast 2001.

Uue nimega ja valgustitega A- Emotional light

See on tuntud Arturo Alvarez, mis koos uute omanikega sai nime A-Emotional light. Endiselt on hinnas käsitööna sündinud valgustid. Ainulaadseks teeb firma materjali kasutus, see on roostevabast terasest võrk, mis annab valgustitele emotsionaalse kuvandi. Tootja on valmis eritellimustöödeks.

Itaalia bränd IL FANALE

Tootja, kes valdab veel käsitööoskusi, loob valgusteid öko sõbralikest materjalidest vältides plasti. Nimetamist tasub Bassano keraamika ja Murano klaas.

Aromas del Campo

Aromas valgustid on lihtsa, puhta joonega. Kasutuses näeme tihti marmorit, puitu ja keraamikat. Oma toodangu ja pakendiga soovib tootja olla hea taaskasutaja mitte mahajättes süsiniku jalajälge.

Endine Baga uues kuues nimega Patrizia Garganti

Toodetes väljendub meistrite käsitõõ oskus koos suurepärase kvaliteedi ja väljapeetusega. Tootja pakub eritellimustöid, siin leiab palju rätesepa tööna valminud kupleid või puhutud klaasi või hoolikalt töödeldud metalldetaile. Varasemalt teadsime seda firmat nimega BAGA, täna on nimi uue peadisaineri Patrizia Garganti järgi. Valgustite loomise kogemust on aastast 1976. Siit leiab klassikalise joonega valgusteid ja lühtreid.

Rohkem infot saate meie esindustest.

Liitu uudiskirjaga