KASUAL – luksuslik kollektsioon tippdisanerilt Karim Rashid

Koostöös firmadega DelightFULL & Essential Home sündis ajatult stiilne kollektsioon, mida iseloomustavad märksõnad moodne valgus, sensuaalne vorm, elegantne disain ja funktsionaalsus.

Karim Rashidi loodud valgustid ja mööbel on kui täiuslik tasakaal mugavuse, lihtsuse ja vapustava ilu ning vormi vahel. Valgustid on valminud käsitööna ja materjalina on kasutatud messingut.

Me elame ebastabiilsel ajastul, kus olles pidevas sotsiaalses liikumises on hägustunud ka piir meie infrastruktuuride vahel. Kodu ongi nüüd töö, pühamu, kool, restoran, kino…

Nii esindab Karim Rashidi loodud kollektsioon KASUAL mugavat, mõnusalt vaba ehk „casual“ stiili kuid samas ka luksulikku ja elegantset moodi.

Seda silmas pidades sisaldab kollektsioon KASUAL nii kauneid pastelseid kui ka erksaid värve, mis harmoneeruvad eelmise sajandi keskpaigast pärit traditsiooniliste materjalidega. Iga toote vorm on disainitud enneolematu detailitäpusega.

Karim Rashidi loodud vormid on pehmed ja ülevoolavalt sensuaalsed kuid samas ülimalt funktsionaalsed. Futuristlikus disainis on tunda meie ajastu hõngu. KASUAL kollektsioon laenab detaile 1970 aastate ainulaadsest esteetikast, traditsioonilisest art deco stiilist ja tänapäeva moodsast kunstist.

Tippdisaineri loodud valgustid, mööbliesemed on kui täiuslik segu modernsest ja traditsioonilisest disainist.

KASUAL kollektsiooni kuuluvad valgustid Krown, Katia, Kapsule ja Disko.

Karim Rashid: “See on ajatu disain. KASUAL kolletsiooni puhul oli minu inspiratsiooniks luua keskkonna disain, mis on ühtlasi põnev, võrgutav, värviline, paindlik kuid ka isikupärane.”Firma Delightfull valgustitega on võimalik tutvuda meie kodulehel.

Liitu uudiskirjaga