Hektor Light valguspreemia 2020 on üle antud

Aasta Kodu konkursi valguspreemia võidu tõid õhulised rippvalgustid ja emotsioonivalguse kasutamine.

2020 aasta Hektor Light PARIM VALGUSPREEMIA summas 650 EUR kuulub perekonnale Püssa.

Soovime perekond Püssale, et  nende kodu oleks alati helge ja turvaline paik.

Hektor Light valguspreemia kuulub sel korral ühele valgele ja helgele kodule, mis on avatud loomulikule päevavalgusele ja mis on justkui osake loodusest.

Meile meeldib, et elutuppa on valitud just puidust rippvalgustid, mis harmonirseeruvad hästi keskkonnaga. Valgustid on õhulised ja täidavad suurepäraselt ruumi visuaalselt.

Näeme, et valgustite asukohad on loogilised ja funktsionaalsed. Üle ruumi asetatud süvisvalgustid annavad ühtlase üldvalguse. Valguse ja varju mängu aga loovad kohtvalgustid.

Mõistame, et valgustite paigutus on varasemalt planeeritud. Näiteks rippvalgusti on paigutatud just täpselt söögilaua kohale ehk juhe oli laes õiges kohas välja toodud.

Ka köögiosa on oskuslikult valgustatud.

Üldvalguseks laes on süvistatud valgustid ning erinevate pindade väljavalgustamiseks aga suundvalgustid. Emotsioonivalgust lisandub veelgi kappidest.

Meie meelest võib alati juurde lisada meeleoluvalgust kasvõi mõne põrandavalgusti või õue suure pallvalgusti näol.

Ja nende mõtete teostamiseks anname parima valguspreemia hea meelega perekonnale Püssa.

Aasta Kodu konkurssi korraldab ajakiri Kodukiri juba 24. korda. Seekordsel konkursil osales ligi 80 kodu ja aeda üle Eesti.

Peaauhinna annab välja konkursi peatoetaja, kodu- ja ehituskaubamaja K-rauta. Konkurssi toetavad: K-rauta, Hektor Light, Pro Kapital, Expert, Ryobi, WolfBerry, Aeg Powertools, Astellaria Reisibüroo ja Gardena.

Liitu uudiskirjaga