Efektiivne ja turvaline 48V siinivalgustus

See on modulaarne  võimalusterohke valgustamise viis.

Madalpinge siin ja selle valgustite integreerimine on turvaline, tulemus efektiivne.

48 V siinisüsteemid sobivad ruumidesse, kus on vajalik muuta valguslahendust, näiteks kodudesse, baaridesse, restoranidesse, hotellidesse, kus aegajalt muudetakse sisustuse paigutust. Lihtsal moel saab siis siinil olevaid valgusteid ümberpaigutada, lisada või ära võtta.

48 V siine saab kasutada nii laes kui seintel, neid saab nii süvistada standardsügavusele kui rohkem sügavusse( Mounting deep) ning panna lae peale või hoopis riputada.

Siine saab hämardada DALI abil ja kasutada ON/OFF lülitust.

Standard siini saab valida 2 pinnakattega, valge ja must ning 4 erineva pikkusega: 1, 2, 3, ja 4 m

Süsteemi moodustamiseks läheb vaja erinevaid tarvikuid ja toiteplokke, millel on erinevad tootekoodid. Meie klienditeenindajad aitavad need leida vastavalt personaalsetele vajadustele ja süsteemi komplektsusele.

Siinile sobivad Numinos perekonda kuuluvad erineva suurusega suundvalgustid (Numinos XS 8,7W, Numinos S 16 W) ja rippvalgustid, millele omakorda saab valida erinevaid reflektorid Elipse, Prism, Frosted, Honeycomb).

Veel täpsemaks minnes, on valikus erinevad värvsustemperatuurid (2700, 3000K), erinevad luxid ja valgusnurgad ning UGR näitajad.

Siinile saab paigaldada uut tüüpi IN-LINE lineaarsed valgustid (olemas on nii jäik kui pöörlev variant), mis annavad kõrge luumenväärtusega kvaliteetset valgust.

Uuendusmeelne on ka darklight (must)reflektor, mis on parim pimestamise ära hoidmiseks ja saab sättida IN-LINE valgusti ette. IN-LINE valgustid on saadaval erinevate pikkustega ja kõigil on seega ka erinevad koodid.

Liitu uudiskirjaga