Avasime välisvalgustite ja tehniliste valgustite büroo Tallinnas

Hektor Light Project esindus avati Tallinnas aadressil Peterburi tee 2 F.

Hektor Lightil on juba varasemast esindussalongid, kus eksponeeritakse disainifirmade alati uusimaid valgusteid, kuid puudu oli tehniliste valgustite ja just välisvalgustite väljapanek.

Selle uue büroo näidisteruumist leiab nii sise- kui välisvalgusteid, süvisvalgusteid, siine ja siinisüsteeme, suundvalgusteid, valgussüsteeme nii kodudessse kui ühiskondlikesse inter-ja eksterjööridesse.

Siin tehakse valgusarvutusi ja leitakse klientidele paremad lahendused. Büroos nõustavad pikaajalise kogemusega oma ala spetsialist ja noor hakkaja noormees.

Hektor Light Project bürood on lihtne leida, see asub tuntud kaubanduskeskuse T1 kõrval, Ülemiste Ärihoones I korrusel aadressil Peterburi tee 2F . Otse sissepääsu ees on parkla.

Esindatud on 3 tootja : SLV, Intra ja Molto Luce tehnilised valgustid.

Hektor Light on saksa valgustitootja SLV ainuesindaja Eestis. Tooteid iseloomustab innovatiivsus, kaasaegne disain, sõbralikud hinnad, kiire tarne ja pidev olemasolu Euroopa ja Hektor Lighti laos. Esile võiks tuua Numinos toodete sarja, kus on võimalik kombineerida 1000 erinevat varianti süvis-ja suunvalgusteid, 7 erineva valgusallika, 3 värvsustemperatuuri ja erinevate hajutite, hämardamise võimaluste ja valgusnurkadega. Kogu valiku leiab www.slv-valgustid.ee

Hektor Light Project salongis on eksponeeritud hulganisti ka innovaatilisi Intra nii sise-kui õuevalgusteid ja süsteeme, näha saab näiteks effektset samblaga rippvalgustit.

Molto Luce valikus on arhitektuursed disain- ja tehnilised valgustid.

Valgustid on esindatud hubaselt ja on hästi vaadeldavad tänu disainibüroo Ako In loodud sisekujundusele.

Mait ja Alesja Lauri sisekujundusbüroost Ako in kirjeldavad selle büroo loomist järgnevalt:

Hektor Lighti uue tehniliste valgustite salongi sisekujunduse kontseptsiooni loomisel ei tulnud ideed kaugelt otsida. Tellija poolt oli kindel soov kasutada salongis Intra Tracker ja Wave valgusteid, mis ussja valgustriibuna lookleks läbi salongi. Nende valgustitee valgusti ümber saigi punutud idee – kombinatsioon lihtsatest geomeetrilistest vormidest ja ajatutest materjalidest. Võiks isegi mõelda et salong on justkui tagahoov, kus on väike murulapike ja aiamajake. See loob keskkonna kus tehnilisi valgusteid on esitletud hubases võtmes. Materjalidest on leidnud kasutust muru, pähklipruun puit ja betoon.  Eritellimusel valmistatud mööblis on peidetud panipaikade näol ära kasutatud kõik nurgad ja tühimikud. Saartel on peidetud sahtlid toodete ja kataloogide jaoks.

Kontseptsiooni loomisel on arvestatud, et see sobiks kokku esitletavate brändidega ning ei oleks liialt silmatorkav jättes tooted tahaplaanile.

Interjööriga on toodetele loodud taustafoon, mis tooks esile toote omadused ja disaini niiöelda “omas kastmes”.

Olete oodatud Hektor Light Project büroosse E-R 9-18

Peterburi tee 2F, Tallinn
Tel +372 650 6100
info@slv-valgustid.ee või raimo@slv-valgustid.ee

Fotod: Tiit Veermäe

Liitu uudiskirjaga