Kvaliteetse valgusega töökoha valgusti. Sobilik ka kodukontorisse.

Funktsionaalne, suure ulatuvusega, reguleeritava valgusega põrandalamp näeb väga elegantne välja.

Äärmiselt minimalistliku joonega alumiiniumist juhtmevaba töökohavalgusti varustatud elektroonilise liikumisanduriga ning on võimalik juhtida Zigbee * traadita ühenduse abil nutiseadmest. Stiililt kerge sobitada kodusesse interjööri. Suuremõõtmeline ( vaata mõõte all joonisel).

Valgustil on päevavalgust reguleeriv funktsioon, mis omakorda aitab kaasa energia kokkuhoiule, mil süsteem kontrollib ning timmib valgust vastavalt õues toimuva päevavalguse muutusele.

Valgusti annab 40 % ulatuses suunatud valgust alla ning 60 % osas hajutatud valgust üles. Kahe optikaga valgusti annab kokku 11900 lm valgusvoogu. ( NB! võrdluseks 920-1060 luumenile vastab 75 W hõõglamp)

Tänu erilisele kvaliteetsele hajuti ja optika kasutamisele on valgusti räigusevaba, mil UGR näitaja on väiksem kui 19 ( NB! kui UGR väärtus on 10, siis räigus puudub).

See aga loob omakorda ideaalsed töökoha tingimused, et silmad ei väsiks. Valgustit saab tellida valge, musta ja anodeeritud alumiiniumikarva.

* ZigBee ühendust peetakse energiasäästlikumaks võrreldes WI-Fi ühendusega. ZigBee lülitinupp tuleb eraldi juurde tellida.

Liitu uudiskirjaga