Kodukonkursil Aasta Kodu parima valguslahendusega kodu sai valitud

Kadriorus andsime üle Parima valguslahenduse preemia 2017 

Ajakiri Kodukiri korraldas seda kodukonkurssi juba 21. korda. Tänavu osales ligi 50 kodu ja aeda üle Eesti. Aasta Kodu patrooniks oli sel aastal kunstnik Epp Maria Kokamägi.

Hektor Light on välja pannud auhinna  väärtuses 650 eur.

Võitjaks osutus perekond Tamm. Õnnitleme!

Parim valguslahendus 2017 Kodukiri konkursil

Hektor Light Parima valguslahendus auhinna pälvis kodu, kus valgustusele on mõeldud enam. Meile meeldib, et välditud on tavapärast trafaretset mõttekäiku: igasse tuppa toa keskele üks (ripp)valgusti. Kiidame selle kodu valgustite paigutust ning eri tüüpi valgustite kasutamist.

Hästi mõjub elu- ja magamistoas rippvalgusti ära jätmine, sest raske klassikalise mööbli kohale jääb hoopis rohkem õhku ning madalas ruumis on niimoodi visuaalselt vähem müra. Palju parema valgustatuse tõesti saab üle kogu lae paigutatud süvisvalgustitega, mis annavad kogu ruumi ühtlasema valguse.

Aktsentvalgustid aga on valitud ruume läbivalt ühtses stiilis luues eramusse stiilipuhtuse ja korrektsuse. Neis klassikalistes valgustites on väärikust, mis sobituvad hästi siia stiili. Ka õige meigivalguse olemasolu peeglil annab teada koduomaniku nõudlikust maitsest ning teadlikust valikust valguse osas.

 parim valguslahendus 2017 Kodukiri_ Hektor Light Parim Valguslahendus_ Hektor-Light 2017_ Kodukiri  parim valguslahendus Kodukiri_ Hektor Light 2017 
 Parim valguslahendus 2017 konkurss Hektor Light_ Kodukiri Parim valguslahendus 2017- Kodukiri- Hektor Light   Parim valguslahendus 2017_Hektor_light_ Kodukiri

Aasta Kodu on suurima auhinnafondi ja peaauhinnaga kodukonkurss. Peaauhinna  annab välja konkursi peatoetaja, kodu- ja ehituskaubamaja K-rauta.

Konkurssi toetavad ka Seesam Insurance, Arens, ProKapital, Värvikeskus, Geberit Group, Riviera Maison, Ryobi, AEG Powertools, Kodusalong, Hortes, Astellaria Reisibüroo ja Gardena.

Hektor Lighti esindas Ülle Jõks

1.02.2018

Liitu uudiskirjaga