Hektor Light toob loomad elutuppa.

Valik looma- ja linnukujulisi valgusteid.

 Tutvu Hektor Light salongis uute teemakohaste valgustitega

Karman Cubano AP142 1B INT 1Karman Cubano

Seinavalgusti Karman Cubano saab näha Tallinna esindussalongis Pärnu mnt 139 c

Kas sa tunned ära, mis linnuga on tegu? Vahel nimetatakse teda ka „piprasööjaks“. Ta elukoht ja pesitsuspaik on Lõuna- ja Kesk-Ameerikas ning troopilistel Kariibi mere saartel.Ta toitub ämblikest, putukatest, teradest ja marjadest.Tal on hiigelsuur iseloomulik nokk, mis on varustatud saaghammastega.Ta on rähniliste seltsi kõige suuremaid lind. Kas sa tead, kes see küll olla võib? Õige vastuse leiad siit: http://www.hektor.ee/toode/seinavalgusti-cubano-25w-e27/

Salongis on väljas ka Karman seinavalgusti Va Lentina

karman-valentinaKARMAN_Valentina

Vaata lisainfot  seinavalgusti Karman Va Lentina  ja lugu selline : Tigu ütleb oma pojale: “Ära sa nüüd küll üle tee mine, kolme tunni pärast tuleb buss.”

Firma Karman kataloogidest leiab veelgi looma- ja linnukujutisega valgusteid  näiteks nagu seinavalgusti nimega Aprile

karman-aprile-3 seinavalgustiAPRILE_Karman

Eriti soovitame Kala tähtkujus sündinutele.

Kalade tähtkuju all sündinud on tundlikud, salapärased ja peene intuitsiooniga. Valitsev planeet Neptun on andnud neile teiste tähemärkidega võrreldes tugevama terviktaju.Nende ekstravagantne välimus rõhutab aga alati individuaalsust.Neil on fantaasia hästi arenenud ja suur huvi on kõige müstilise vastu. Planeet Jupiteri mõju on andnud neile tarkuse ja õnneliku saatuse.Oma vaeva ja usinusega saavad Kalad majanduslikult heale järjele.
Kalade tähtkuju all sündinud on meeldivalt tagasihoidlikud ja üritavad alati leida kooskõla ümbrusega ning seetõttu on nad ka pehme ja järeleandliku iseloomuga. Uutes situatsioonides on nad paindlikud ja oskavad vooluga kaasa minna.Kalade tähemärgi all sündinud armastavad mugavust, on külalislahked, kaastundlikud, kohanemisvõimelised, siirad ja südamlikud. Milline õnn ja rõõm kui endal selline imeloom kodus oleks!

Miksmitte valida üks kaber!

karman marnin AP645M 1Karman Marnin AP645M1

Kas sa tead, kes on Eesti metsades elutsev kaber? Vahel öeldakse tema kohta ka lihtsalt „kits“ aga tegelikult ta polegi kits vaid hoopis väike hirv, kes kuulub hirvlaste sugukonda. Kandes nime metskits, väldib ta ometigi suuri metsamassiive, eelistades elupaigana pigem mosaiiksemat maastikku.Metskits on Eesti aladel elutsenud juba ligi 10 000 aastat ja kannab omakeelset nime „kaber“, mis tänaseks on vajunud unustuste hõlma. Kaber ehk metskits on valitud 2017 aasta loomaks!

vaata täpsemalt   http://www.hektor.ee/toode/keraamiline-seinavalgusti-marnin-70w-e27/

Mõnda Karmani öökullidest Ti vedo

tivedo-sein-karmanlauavalgusti ti vedo

Miks peetakse öökulli tarkuse sümboliks? Ürgajal austati jumalusena loomi. Kui hilisemal ajajärgul hakati jumalaid inimesetaolistena kujutama, pühendati neile iidse uskumuse pärandina mingi loom või lind. Nii kujutasid vanad kreeklased oma peajumalat Zeusi koos kotkaga, jahijumalat Artemist emahirvega, merejumalat Poseidonit hobusega jne. Tarkusejumalanna Atenale oli pühendatud öökull.Inimeste arvates sai Atena teadmistest osa ka jumalannat kõikjal saatev öökull. Ja see oli põhjuseks, miks öökulli suurtes ümmargustes silmades nähti tarkusesädet. Päeval ta armastavat puuõõnes maailma elu üle mõtiskleda. Öösel aga hõikab kurjakuulutavalt ja lendab oma tarkuse tõttu nii vaikselt, et keegi ei kuule.

Nagu ennemuiste- notsud toas. Vaata endalegi- seinavalgusti Porcamiseria

Seinavalgusti Porcamiseria, 5x28W E27Seinavalgusti Porcamiseria, 5x28W E27

“Elasid kord kolm põrsakest Nihv-Nihv, Nahv-Nahv ja Nuhv-Nuhv. Kõik nad olid ühesuurused, ühtmoodi ümarikud ja roosad ning neil kõigil olid ühtviisi lustakad sabajupikesed. Kuid igaüks ju teab, et väikesed põrsakesed ei jää igavesti väikeseks. Kord saabub päev, mil nad peavad oma ema juurest lahkuma ja endale ise kodu rajama….”

Mõtle juba lihavõttepühale, vaata uutmoodi jänest nimega rippvalgusti Wow.

wow-de-karmanKarmanWow

On tore traditsioon, et lihavõttejänes peidab ülevõttepühade  ajal majasse või aeda lastele lihavõttemune ja maiustusi ning lapsed otsivad need üles. Lihavõttejänes on Lääne populaarkultuuris mütoloogiline olevus ja esimene teade tema toodud munadest pärineb 1572. aastast Saksamaalt. Mütoloogias seostuvad jänesed kevade ja viljakusega, munad aga ülestõusmis- ehk munapühadega, mil kristlikus traditsioonis lõpeb paast ning lubatakse taas süüa mune ja liha.

Lindudega seinavalgusti Via Rizzo

karman-via-rizzo-7Juku  Juku püüab õpetada papagoid rääkima. Juku: “Ütle: “Ma oskan rääkida.”” 
Papagoi vastab: “Ma oskan rääkida.”
Juku: “Ütle: “Ma oskan käia. “”
Papagoi vastab jälle: “Ma oskan käia.”
Juku: “Ütle: “Ma oskan lennata.””
Papagoi selle peale: “Poiss, ära valeta!”

Vaat sellised vahvad tegelased otsivad omale katust pea kohale ja seina, kuhu peale toetuda.

Huvi korral vaata valikut  Karman valgustid

Koostas Sirli Lemnits

Hektor Light

Liitu uudiskirjaga