8 praktilist ja säravat jõulukingi ideed meie kauplustest!

Jõulud on perega koos olemise ja soovide täitumise aeg. Kuid kingituste valimine pole alati lihtne, sest tahame ju, et kingitud asi valmistaks saajale rõõmu. Kindlasti pole mõtet enda lähedasi tarbetute nipsasjadega üle külvata, mis jääksid kusagile sahtlipõhja tolmu koguma.

 

Siinkohal on meil välja pakkuda 8 originaalset ja praktilist kingiideed.

 

1.Pimedal ajal teeb küünlavalgus olemise hubaseks ning mõnusaks ning on ka pilkupüüdev dekoratsioonielement.

Kuid lastega peredes tasub küünaldega ettevaatlik olla ja seepärast soovitame valida LED-küünlad, mis ei lähe kuumaks ega ka hakka tilkuma.

 Schuller Led Candle 521566 1  Sculler Led Candle Velas
10cm kõrguseid LED-küünlaid on komplektis 6tk ja nende valgust on võimalik reguleerida puldist. Hind: 49€  Kolmene LED-küünalde komplekt. Hind: 29€

 

2. Laternakujulised valgustid loovad romantilise ja õdusa õhkkonna ning pakuvad silmailu kargel talveajal.

Sel hooajal on laternad igati teretulnud – tuleb leida vaid õige koht, kus nad kõige  paremini mõjule pääsevad.

Trio Astrid 502700102 Leds Legato 10-5930-05-34
Musta metalli ja läbipaistva klaasiga lihtsa vormiga skandinaavialik lauavalgusti Astrid. Hind: 46€ Nöörist kupliga valgustit Legato on võimalik asetada ka külili. Saadaval on 2 tooni-hall ja beež. Hind: 98€

 

3. Just kõige pimedamal ajal soovime, et kuhu iganes me ka ei läheks, oleks valgus meiega.

Nüüd on see võimalik kui võtad endaga kaasa armsa kompaktse valgusti Follow Me, mis sobib nii

sise- kui välitingimustesse. Väike valgusti on kiirelt laetav USB juhtme abil ja dimmerdatav. Follow Me pakub rõõmu nii täiskasvanutele kui lastele.

2016 aastal pälvis valgusti Red Dot Design auhinna.
Tiivustatuna Follow Me suurest edust loodi 2017 aastal suurem, pea 45cm kõrgune, kaasaskantav valgusti Follow Me Plus, mis on uudisena saadaval meie kauplustes.

Marset FollowMe-with-kids-807x602 MARSET_LR_FOLLOWME_PLUS-602x602
Pea 30cm kõrgune kaasas kantav valgusti Follow Me. Hind: 170€ Follow Me Plus on 2017 aasta uudis. Hind: 317€

 

4. Kingi Eesti disaini!

Kodumaine loome on niivõrd kvaliteetne ja kaunis, et sobib väga hästi ka jõuluvana kingikotti. Markus Oderi disainitud värvilise lauavalgusti Kaelkirjak idee on sündinud vaadates kaunist fotot savanni päikeseloojangust, kus majesteetlikud kaelkirjakud seisavad üksikute puude kõrval, taustaks loojuv päike kadumas silmapiiri taha. Mänguline valgusti Kaelkirjak ehk Giffy on tuntust kogunud juba üle terve maailma.

GiffyTable-Lamp-by-Leanter-02
45cm kõrgune lõbusa välimusega lauavalgusti Giffy on valmistatud kasevineerist. Saadaval on erinevad värvitoonid. Hind: 125€

 

5. Disainiklassika kinkimine on alati kindla peale minek.

Maailmas ühe tuntuima brändi Tom Dixon iga toode, valgusti räägib oma loo läbi materjali kasutuse või tootmistehnoloogia. Tom Dixoni originaalsed arhitektuursed tööd on kõrgelt hinnatud ja presenteeritud väga paljudes erinevates muuseumides, sealhulgas Londoni Victoria ja Alberti muuseumis, New Yorki kaasaegse kunsti muuseumis ja Georges Pompidou keskuses Pariisis.

Kvaliteedimärgiga disainlauavalgustid Base ja Stone on iga kodu pärliks.

om-Dixon-Base-Copper-Table-Light Tom Dixon Stone table light stt01eu
Lauavalgusti Base on musta malmalusega, millele kinnitub kuppel kas vasetatud terasest või messingust. Hind: 498€ Morwad marmorkivist lauavalgusti Stone mõjub pool läbipaistvana. Kõrgus on 17,6cm ja kaalub 3,02kg. Hind: 227€

 

6. Iga õige kingikott peidab endas ka üllatusi.

Nii pakub avastamisrõõmu Ameerikas tuntust kogunud kvaliteetne ja põnevalt omanäoline valgusti Giraffa. Kõneka disainikeelega kuid selge arhitektuurse vormiga lauavalgusti pakub kingi saajale paraja annuse mängulusti. 

Pablo Giraffa Coffee cup, laptop, notebook and pen in office Pablo giraffa_group_300 small
Efektne, puutetundliku lülitiga lauavalgusti on suunatav 360* Giraffa on must, valge ja vaskset tooni. Hind: 253€ – 273€

 

7. Kodusoojus ja jõulusära tuleb tuppa valgusega kuid sel kaunil pimedal ajal tasub pühade meeleolu viia ka aeda.

Lisavalgustus on siis vägagi teretulnud ning kui ka aedades valgusteid näeb, avaneb talvise aja hoopis rõõmsam pool. Dekoratiivne välisvalgusti on kauniks aiakujunduselemendiks ka valgel ajal; õhtuhämaruses võiks õdus valgus olla vaadeldav ka toaaknast aeda vaadates. Nii tasub jõuluvana kingikotti poetada lumepalli meenutava välisvalgusti Oh! ja laternakujulise riputatava kandelambi May Day, mis sobivad ka siseruumidesse ning leiavad kasutust aastaringselt.

Linealight OH! outdoor Flos may-day-02-h
Oh! välisvalgustit on läbimõõduga 28cm-115cm. Hind: 117€-1263€ Polüpropüleenist valgusti May Day. Hind: 95€

 

8. Pühad on ka meelelahutuse aeg.

Kindlasti tekitab positiivseid emotsioone humoorikas võtmes disainitud aiatööriista meenutav ainulaadne, veidi provokatiivne, välisvalgusti Tobia, mis sobib imehästi toetuma maja seinale või lumememme käevangu. Tobia leevendab valguseigatsust ja toob suve meile natukene lähemale.

Karman Tobia HP145 indoor tobia-interno-giorno1-094
Labida, hargi ja reha kujulised Tobia välisvalgustid (IP65) on valmistatud polümeerist. Hind: 825€ Valgustit Tobia on saadaval ka siseruumis kasutamiseks. Võimalik riputada seinale või panna toetuma alusele.

 

Kui kõigi kingiideede vahel valimine osutub liiga keeruliseks või aeganõudvaks, tasub alati küsida Hektor Light’i kinkekaarti, mille väärtust saab ise määrata.

 

Meie esindustest leiad Jõuluvana kotti valgusteid veelgi.

Liitu uudiskirjaga