Kontakt


Tallinn esindussalong

Pärnu mnt. 139C, Standardi maja
tel: +372 615 4511
info@hektor.ee

Avatud: E-R 9-18

Meeskond
Eleri Mägi
eleri@hektor.ee

Omab valgustialast kogemust alates aastast 1998, kui avati esimene Tallinna üksus

Ürjo Jõks
yrjo@hektor.ee

Hektor Lighti looja 1994 aastast

Kerli Rosin
kerli@hektor.ee

Hektor Lightis 2002 aastast

Martin Kangur
martin@hektor.ee

Omab valgustite alal kogemusi 2013, Hektor Lighti meeskonnas alates 2015

Lüüli Kala
lyyli@hektor.ee

Sisekujundaja haridust omav nõustaja Hektor Lighti meeskonnas aastast 2013

Sirli Lemnits
info@hektor.ee

Hektor Lightis nõustaja alates 2002 aastast, praegu tegeleb firma turundustegevusega ja uute arendustega

Alliki Lill
alliki@hektor.ee

Hektor Lightiga seotud aastast 1999. Korraldab firma ostutegevust, koordineerib firma elu

Pood Järve Kaubanduskeskuses Tallinnas

Pärnu mnt. 238, Järve Keskuse A-korpus, 0-korrus
tel: +372 614 0320
jarve@hektor.ee

Avatud: E-P 10-20

Meeskond
Eduard Peenemaa
jarve@hektor.ee

Hektor Lighti nõustaja aastast 2008

Ruth Pagil
jarve@hektor.ee

Omab valgustite müügialast kogemust siin alates 2004 aastast, alates 2013 aastast juhendab poode

Agnes Soosaar
jarve@hektor.ee

Alustas klienditeenindajana aastal 1998 aastal Pärnus, nüüd aastaid Tallinnas

Deina Vaarask
jarve@hektor.ee

Õppinud sisekujundust, esmalt liitus Hektor Light meeskonnaga aastal 1998

Tartu projektimüügi salong

Sõbra 54
tel: +372 733 7676
info@hektor.ee

Avatud: E-R 9-18

Meeskond
Margus Karro
margus@hektor.ee

Tel: 372 504 6188

Hektor Lighti raudvara, tegeleb valgustitega meil aastast 1995

Anneli Naarits
anneli@tulekuma.ee

Ostujuht aastast 2010. Alates 5.09.2016 lapsehoolduspuhkusel. Ostutegevust korraldab nüüd Alliki Lill alliki@hektor.ee

Pood Sisustus E-Kaubamajas Tartus

Tehase 16, Tartu
tel: 731 5537
Ekaubamaja@hektor.ee

Avatud: E-R 10-19,  L 10-16, P suletud

Meeskond
Tiina Kraus
ekaubamaja@hektor.ee

Hektor Lightis müümas alates 2007 aastast.

Kätlin Lepik
katlin@hektor.ee

Kollektiivis alates aastast 2014. Alates 1.septembrist 2016 töötab projektijuhina Tartu projektimüügi salongis

Kersti Soo
ekaubamaja@hektor.ee

Hektor Lighti esimese poe käimalükkaja 1995.aastal Tartu EKaubamajas. Palju töiseid aastaid valgustitega, siis väike paus ja nüüd on elu ta taas siia tagasi toonud.Tööl augustist 2016

Logistika

Meeskond
Ardo Aadli
ukstrader@gmail.com

Tel: 372 509 8982

Partnerina tegeleb lao-ja logistikateenusega, Hektor light meeskonnaga koos alates aastast 2006