MARSET-Aegade side

 

Marset Scantling 1 Marset Mercer Pear white Marset Discococ 2 Marset valgusti Discoco

MARSET-Aegade side

 Marset on 1940 aastal Hispaanias loodud firma, mida tänasel päeval müüakse rohkem kui 40 riigis. Hektor Light esindab Marseti alates 2010 aastast. Marseti 2010/11 kollektsiooni loomine põhineb innovatsioonil ja arvukatel teadusuuringutel.

Marseti uued tooted on sündinud tehniliste uuenduste ja loovuse sümbioosis. Marset vaatab tulevikku ja samas ei unusta juba kogetut. Uue kollektsiooni märksõnadeks on lapselik uudishimu ja rahutu otsimine. Marseti valgustite tehnilised ja funktsionaalsed võimalused on pööranud pilgu tulevikku, samas valgustite vormi käsitlus vaatab tagasi minevikku.

Discoco

disain Christophe Mathieu

Discoco vorm on inspiratsiooni saanud loodusest. Valgusti koosneb õhukestest, üksteise suhtes nihkes olevatest metalllehtedest, millelt valgus erineva nurga all reflekteerub.

Valgustit on võimalik tellida 4 erinevas suuruses ja toonis, uudisena pakutakse 132 cm valgustit, mida on hea kasutada suurtes ruumides.

Scantling

disain Mathias Hahn

Scantling on kujundatud ainult geomeetriliste vormide abil, kasutades puitu ja metalli, lihtsale välimusele vaatamata on valgusti väga funktsionaalne.

 

 

Liitu uudiskirjaga