Kaasaegsed siinid ja siinivalgustid on uue moega

Ultramoodsad siinivalgustid sobivad ka koju.

Flos valgusti nimega Belt kujutab endast rihmadega riputatavat profiili, kus leedmoodulid on kaetud ehtsa nahaga.

Flos valgusti Belt

Seda Flos liinvalgustit Belt võib lõputult paigutada vertikaalselt läbi ruumide kergelt pöörates vajalikesse suundadesse. Unikaalne high tech valgusti Belt on 48 V töötav õdusa üla –ja alavalgusega süsteem(CRI 95, 2700/3000K, 1050-2450 lm/m).

Elektriühenduse loomine on lihtne, tööriistavaba, ühenduselemendid on peidetud nahast rihma sisse. Vooluvõrku ühendus käib läbi spetsiaalse kasti, mis on olemas nii seinale kui kipslakke paigaldamiseks.

Süsteemi tellimisel on valikus 1/2/3m pikkused nahast ripprihmad ja 2 ning 3 m profiilid,  3 erineva pikkusega valgusallikaga valgustusprofiilid,  millele lisanduvad ühendused. Nahast rihmasid saab ise lühendada vastavalt vajadusele. Valgusti on mitmeti kombineeritav.

Ultra miniatuurne ja KÕIGE kitsam siin hetkel. See on Flos valgusti The Micro Running Magnet

Profiil vaid 5 mm laiune. Värvitoonidest saadaval must ja valge.

Magnetsüsteemi abil integreeritav minimõõtudes Micro, Nano suundvalgustitega.Võimalus integreerida ka Light Stripe “seinapesija” tüüpi valgusteid

Sobilik mööbli ja vitriini sisse paigaldamiseks. Süsteemi on olemas nii pinnapealset kui süvistatud kujul.

Siine saab ise lühemaks lõigata. Algselt on valikus 1/1,5/2/2,5/3m siinid ning erinevad toitega ühendusmoodulid ning nurga ühendused. 

Kipsmaterjalisse süvistamist ja korrektset viimistlust lihtsustavad profiili laiad ääred. Süsteem töötab 24 V väikepinge voolusüsteemil, seda saab juhtida nii DALI, analoog 1-10V: raadiosaatjaga kaugjuhtimispuldiga kui ka Casambi juhtimissüsteemiga otse tahvelarvutist või nutitelefonist FLOS Control® abil ja mille saab alla laadida kas Apple Stories või Google Playst ( androidil).Süsteem vajab eraldi toidet iga 120 W võimsuse ületamisel ( max võimsusel 5A).

Olebyfm liinvalgusti Avatar

Uudne valgusti paigutus seinast seina või põrandast lakke on pälvinud ka Saksamaa disainiauhinna kategoorias “Suurepärane tootedisain”2020. Selline lahendus sobib hästi kõrgete lagedega ruumidesse, ka lofti tüüpi elamutesse. 

Profiili pikkus kuni 8 m, alumiiniumist ja polükarbonaadist hajutiga, terastross pingutitega

Omanäoline Karman valgusti nimega Y sobib hästi nurgavalgustiks

Seinavalgusti-karman-y

Effektne seinavalgusti firmalt Karman. Komplektis kaasas 4m toitekaabel pisiku ja dimmerlülitiga. Kasutage pimedates ruumi nurkades.

Flos siinisüsteem Diversion on nii üla- kui alavalgusega

Innovatiivne profiilisüsteem võimaldab nii kaudset kui suundvalgust. Võimalik moodustada siinidest erinevaid arhitektuurilisi vorme ning lisada siinile väikesemõõdulisi suundvalgusteid

Exenia värvikad siinivalgustid R2

Siinivalgusti Exenia R2 48
Exenia valgusti nimega R2

Valgustitootjad julgustavad kasutama värvikaid siini- ning suundvalgusteid, mida oleme tavapäraselt vaid metallikarvatoonides kasutanud. Näiteks Exenia siinivalgustid R2 on harjumuspäratult oranzid, sobivad oma olemuselt hästi kindlasti näiteks teismelise tuppa, et hoida veel lustlikku vaimu.

Effekset siinivalgustit on saadaval suures värvikombinatsioonide valikus.

Valgusti on musta korpuse ja musta siiniadapteriga. Võimalik tellida ka valgena ja hallina. Siinivalgustit läbivat dek. rõngast on võimalik valida oranži, rohelist, sinist, musta, halli ja valget.

Disainvalgusti Cupido siinil

Karman_Cupido laevalgusti
Karman valgusti nimega Cupido

Sõepuuvillast kupliga ja sisemise prindiga rippvalgusti siinil. Ainulaadne! Saadaval diameetriga 23cm ja 40cm.

Samast sarjast on saadaval erinevaid lae – ja põrandavalgusteid. Kahe valgustiga rippvalgusti näidis on väljas Tallinna salongis, Pärnu mnt 139c.

Huvi korral loe MIKS kasutada siinivalgusteid kodus ja vaata siinivalgusteid SIIT

Liitu uudiskirjaga