Itaalia bränd FLOS on loonud uue kollektsiooni Soft Architecture.

 

Flosi Soft Architecture  uudis 2011

Itaalia bränd FLOS on loonud uue kollektsiooni Soft Architecture.

Itaalia bränd FLOS on loonud uue kollektsiooni Soft Architecture. See avardab oluliselt disainerite ja arhitektide võimalusi siduda arhitektuuri ja valgust.

 

Selleks annab võimaluse uudsel under cover tehnoloogial põhinev ökoloogiline komposiitmaterjal. Materjal annab meile piiramatuid võimalusi kasutada oma fantaasiat, loomaks eriilmelisi valgusmaastike. Soft Architecture annab võimaluse valguse ja ruumi diskreetseks ühendamiseks, tulemuseks on harmooniliselt nauditav vormikeel.

 

Tootele annavad lisaväärtuse veel selle looduslik päritolu, samuti  vastavus kõrgetele rahvusvahelistele ohutusstandarditele. Kollektsioonile on omistatud rahvusvaheline sertifikaat Cradle to Cradle, mis tunnustab looduslikku ja  keskkonnale ohutut toodet.

 

Toote ökoloogilistest taotlustest räägivad ka Soft Architecture valgustites kasutatavad valgusallikad, milleks on kompaktluminofoorid, ledid, IRC halogeenid.

Energiasäästlikkus ja  võimalused luua kordumatuid interjööre, lubab kasutada toodet ka ühiskondlikes ruumides.

 

Soft Architecturele on disaininud valgusteid näiteks  Antonio Citterio, Ron Gilad, Philippe Starck , Marcel Wanders, Konstantin Grcic, Guy Sarlemijn ja Ronald Fiegel.

 

Soft Architectural valgusti Wallpiercing, mis on loodud disaineri Ron Gild poolt, võitis parima valgusti tiitli ajakirja Elle Decorationi 2011aasta rahvusvahelistel disainiauhindade jagamisel ( EDIDA ) ning parima seinavalgusti auhinna ajakirja Wallpaperi korraldatud analoogsel võistlusel.

 

Tule ja tutvu Soft Architecture valgustitega Tallinna salongis.

 

Teie Hektor-Light.

 

Rõõm valgusest.

Liitu uudiskirjaga