Uutmoodi Estiluz valgustid.

Alates 1969. aastast on hoidnud Hispaania firma Estiluz oma pärandit, perekondlikke traditsioone, säilitades kire valguse ja valgustite vastu ning täiustades metalli vormimise oskust. Pühendumus ja kogemused on brändi kvaliteetsete metallvalgustite loomise ning tootmise edasiviiv jõud. Nende pidev tasakaalu otsing funktsionaalsuse, esteetika ja jätkusuutlikkuse vahel võimaldab pakkuda ratsionalistliku disainiga dekoratiivlampe, mis on kohandatavad projekti vajadustega.

Tutvustame 2023 aasta uusi valgusteid.

Peenelt poeetline, kuid rangelt tehnoloogilne Compass valgustite sari püüab pilku oma puhta lihtsa struktuuriga. Kupleid tasakaalustavad peaaegu märkamatud trossid, mis annavad valgustile elegantse liikumise ja pingestatuse. Valgusti kuplite ja riputite kompositsioon rõhutab veelgi toote geomeetrilisust. Sarja kuuluvad ripp-, laua-, põranda- ja seinavalgustid. 

Mood kollektsioon pakub paindlikkust ja mitmekülgsust valgustite näol, mis on teisaldatavad, ümber paigutatavad, suunatavad ning teisenevad muutes nii ka keskkonda enda ümber. Mood on mänguline valgusti, mis transformeerub hõlpsasti ühest olekust teise ning seetõttu on selle kasutusala lai. Kuppel kinnitub riputi külge magnetiga ja nii on seda võimalik eemaldada ning teistpidi keerata. 

Mõlema kollektsiooni puhul on koostööd tehtud Nahtrang Studioga.

Tasub teada üht põnevat autasustatud valgustit Balloon ehk õhupall.

Meeleolu valgusega valgusti Balloon sobib hästi ka lastetuppa. Balloon on saadaval nii seina- kui laevalgustina.

Huvitav valgustite sari on nimega Revolta ja Volta. Sarjast leiab nii laevalgustid kui laua- ja seina- ning põrandavalgustid. Need disainvalgustid on hästi õhulised ning sobivad nii elutuppa, kööki kui magamistuppa. Eriliseks teeb selle valgusti variatsioonide rohkus.

Tootja Estiluz pakub huvitavaid riiul-valgusteid ehk valgustit saab kasutada ka väikese riiulina.

Uuenduslikud uued laevalgustid leiab samuti Estiluzist.

Estiluz valikust leiab disian õuevalgusteid.

Liitu uudiskirjaga