Tutvustame arhitektuurse valgustuse tootjat Novalux.

Novalux kaubabrändi iseloomustab märksõna arhitektuurne valgustus.

See 1948 aastal loodud perefirma pakub täna nii kvaliteetseid valmistooteid kui rätsepalahendusi ehk eritellimustöid.

Valgustid valmivad Itaalias. Valikust leiab integreeritud lineaarseid valgussüsteeme, ripp- ja süvistatavaid valgusteid ning siinivalgustust. Kvaliteedile pööratakse suurt tähelepanu, oma laborites on kontrollimiseks spetsiaalsed masinad ja tööriistad, millega testitakse valgustite vananemist, valgusallikate värviedastusindeksite ja värvsustemperatuuri vastavust.

Firma on panustanud co2 jalajälje vähendamisele juba aastaid ning on pühendunud taastuvate ressursside kasutamisele ja tootmisprotsesside käigus tekkivate saasteallikate vähendamisele.

Novalux valgustid on väga energiatõhusad ja töökindlad.

Ettevõtte Novalux tegevust juhib ja koordineerib SLV GmbH, kes on meie pikaajaline partner.

Mõnda huvitavamat Novalux valikust.

Miniatuurne valguslahendus -profiilid, mis põhinevad Cartoon Light kontseptsioonil

Novalux Cartoon light

Sari Cartoon LIGHT on ainulaadne- uuendus seisneb valmis süsteemis ehk valmis profiilis, millesse on kerge lisada Led ribasid, mooduleid ja spotte ning seda siis täiskompleksena integreerida kips või betoon lakke. Sellega väheneb oluliselt valgustuse paigalduse tööaeg.

Hea on teada, et see pole mõeldud vaid kipsplaatide jaoks, Wall versioon võimaldab tänu krohvi pealekandmiserestile kasutada seda ka näiteks betoonpindadele.

Patenteeritud L-16 Track, 48V on siin, millele saab hõlpsasti lisada mikro optics led mooduleid, Led ribasid ja spotte ning katteid.

Need on erinevad valmiskorpused, mis on valmistatud 12,5 mm paksusest kipsplaadist, millesse käib anodeeritud alumiiniumsulamist profiil. 

Profiil L 16 Wall on mõeldud betooni sisse paigaldamiseks. Profiili materjaliks on alumiiniumsulamist ja tsingitud terasest võre.

Peale standard materjali on olemas ka HYDRO töödeldud ehk vähendatud veeimavuse tasemega kohtadesse mõeldud profiil, kui õhu suhteline niiskus on püsivalt rohkem kui 70%.

L 33 on laiema valgustusava läbimõõduga profiil, L 09 on väiksema avamõõduga.

Olemas on ka korpus nii välis kui sisemise nurga jaoks ( L-09 CORNER, L-09 EDGE)

Cartoon LIGHT valgus pakub imelist peidetud meeleoluvalgust seinale ja lakke, nurkadesse.

Ringikujulised valgustid uute pinnakatetega.

Halos  Family  ringikujulised valgustid on nägusad, sobivad nii koju kui büroosse.

On saadaval paljudes variatsioonides- nii suunatud kui hajusa sisevalgusega ja spottidega, rippvariandina või seinale paigaldatavana või siis hoopis mitme korruselistena, vertikaalselt rippuvatena.

Halos Spot on suundvalgustitega täiendatud ring. Spotid ringil on mitmeti suunatavad.

Märkimisväärseks teevad selle valgusti just pinnakatete mitmekesisus. Peale tavapärase valge ja musta on saadaval ka kohvi, capucciono ja kulla toonid.

Valgusti Halos B

Halos B on topeltvalgustusega Led ring otsese ja kaudse valgustusega, kahekordse lülitusega valgusti. Led valgusti on erakordse kõrge värviedastusega, UGR <19. Saadaval 2 mõõdus ja erinevate värvsustemperatuuridega.

Valgusti nimega Ark

ARK on helendav poolring, mida võib riputada või kinnitada lakke või hoopis süvistada sinna. Saadaval 4 värvitoonis: kuldne, cappuccino, kohvitooni ja must.

Valgusti Roto

Plafoonitüüpi Roto sobib nii lakke rippuma kui vastulage ning samuti seinale.

Valikust leiab ka akustilised valgustid.

Novalux akustilised valgustid

Põhjalikuma ülevaate Novalux valgustitest leiab kodulehelt novalux.com sirvides nende Novalux kataloogi.

Liitu uudiskirjaga