Tutvu disainvalgusti firma Vistosi viimaste uudistega

Lausa bellissimo-  ajatud valgustid hea kvaliteedi ja nägusa disainiga

Valgustite firma Vistosi uues kollektsioonis väljendub kvaliteetse puhutud klaasi ilu demonstreerimine ja uute tehnoloogiate kasutamine. Traditsioonilise käsitööoskuse ühendamine tänapäeva disainimaailma tipptegijatega võib lugeda brändi edu võtmeks.

Tutvu Vistosi valgustitega:

2023 uued valgustid

Viimasel maailmanäitusel Milaanos tutvustati rida uusi valgusteid

Valgustiperekonda Riflesso kuuluvad rippvalgustid ja lauavalgustid. Rippvalgusteid on kolme erinevat mõõtu.

Klaasi värvivalik on vastavalt mudelile erinev. Klaasi valikus on: merevaigu toon, suitsuklaas ja klaar klaas. Metalli värvivalik on matt kuld ja matt vask.

Valgusti Riketta on saadaval valgena. Valgusallikas 1x19W paikneb kupli alumises klaasist osas.

Erineva suurusega kuplid on saadaval kristall-, suitsu- ja merevaigutooni. Valikus on 5, 7, 9 ja 11 kupliga valgustid. Metallpinnkate om mattmust või kuldne. Samast seeriast leiab ka seinavalgusti. See on valgusti nimega Puppet Ring.

Plisseeritud kangast kuppel on klaaskupli sees. See on valgusti Plissee. Klaas ise on tume merevaigukollane, suitsu, terrakota, antiikroheline või läbipaistev kristall. Metallpinnakatte valikus on satiinteras ja mattpronks.

Rippvalgusti nimega Tread saab valida 48 varianti erinevate klaasitoonide, metallipinnakatete ja värvsustemperatuuridega (K). Klaasi tooni valikus leiab suitsu- vanarohelise, põletatud maa ja kristallklaasi toone. Metalli pinnakatetest aga matt bronksi, vaskse ja kuldse tooni.

Valgusti Faro metallosad on mattmusta ja messingu viimistlusega. Valgusti koosneb kahest klaasist, millest ülemist saab valida 3 erineva tooniga ja kahes erinevas mõõdus. Saadaval on nii vastulage kui rippvalgustina.

See elegantne klaasist valgusti kannab nime Jube ja saadaval vintage toonides nagu vanaroheline, põlenud karva, kristalne klaas, suitsune, uusimate värvide hulka kuulub läbipaistev roosakas ametüst. Ka pinnkatteid saab valida: mattmust, mattkuldne ja mattteras.

Kuni 2 meetrise juhtmega rippvalgusti Poc sobib kõrgetesse ruumidesse hästi.

Siin on puhutud klaasist moodullahendus Modulor , mis on tegelikult kuusnurk, mida saab kasutada seinalambina, panna rippuma või kombineerida mitmikuid liites need ühtse profiili abil. Modulori tõeline eripäraks on klaasi vähendatud paksus: tulemus saavutati tänu Vistosi klaasipuhumise meistrite tööle ja pühendumusele.

Geomeetriale kummardus! Vertikaalselt ja horisontaalselt riputatud raamis saab olla vastavalt 1 või 2 valgustit. Raamide omavahelisel miksimisel sünnib valgusti Groove. Pinnakatted saab valida pronksi ja antratsiit tooni vahel. Klaaskupli toon saab olla kas valge või satiinvalge.

Tutvu ka vanemate mudelitega

Novecento valgustite kollektsiooni eriline kuju on sündinud klassikalise Murano lühtri silueti rekonstrueerimisel 360-kraadise klaaskontuurina, traditsioonilise lambi moderniseerimisel. Valgest või läbipaistvast klaasist rippvalgustit on saadaval kahte mõõtu: 44cm ja 27cm. Disainerite duo Michele Romani ja Mauro Saccani loodud Itaalia ajaloohõnguline majesteetlik lühter on iga ruumi krooniks.

 vistosi novecento_sp_1 Vistosi Novecento white elutuba

Naiselikult ümara vormiga rippvalgusti Cristallina ühendab endas iidsete Murano klaasiahjude kasutusoskuse võlu ja tänapäevase kõrgtasemelise LED-tehnoloogia. Valgusti loomisel on kasutatud Leonardo Da Vinci aegset sfumato-tehnikat, mis võimaldab valguskiirtel ruumis levida hajutatult ja silmasõbralikult.

 Vistosi CRISTALLINA-1 Vistosi Cristallina color elutuba

Retro stiilis õrn rippvalgusti Jube ühendab endas mitu erinevat tooni kuid samatasandilist puhutud klaasist kuplit, mis sulanduvad üheks tervikuks. Valgustit on kombineeritud valge sisemine klaas kas suitsuhalli, luitunud rohelise või kollakaspruuni värvi kupliga. Favaretto & Partners loodud kollektsioon võitis 2017 aastal Archiproducts Design auhinna.

Rippvalgusti Jube näidised leiad ka meie esindustest.

 Vistosi jube SP Vistosi Jube elutuba

Valgustis Aria on loodud kahe asümmeetrilise klaaskupli eritasandiline sümbioos. Rippvalgustit on saadaval valge ja metalse tooni kombinatsioonina või ainult valgena. Giovanni Barbato disainitud valgustit on võimalik näha meie esindustes.

 Vistosi Aria SPARIABCSFNI Vistosi Aria elutuba

Duaalsus väljendub ka rippvalgusti Mirage läbipaistva ja läbipaistmatu klaasi kompositsioonis. Toonide valikus on valge, suitsuhall ja merevaigu kollane.

 Vistosi MIRAGE-SP_mix_800x800 Vistosi Mirage elutuba

Minimaalse ja lihtsa väljanägemisega rippvalgusti Kira ühendab endas kaasaegse metallitöötluse eripära ning Veneetsia klassikalise kristalli sära. Mustrilise klaasiga kombineeritud metall võib olla messing, pronks või musta tooni. Disainer on Saggia&Sommella.

 KIRA-vistosi Vistosi Kira elutuba

Valgustisari Sata seob omavahel konkreetse vormiga tugeva puitkarkassi ja õrna puhutud klaasi. Saadaval on laua-, põranda- ja rippvalgustid. Disainer on Favaretto&Partners.

 Vistosi Sata põrandavalgusti Vistosi Sata lauavalgusti

Valgustite kollektsioon Stone määratleb konkreetsed ja raskepärased geomeetrilised vormid läbi õhulise klaasmahu. Hangar Design Group loodud valgustis peegeldub kontrastsus naturaalse ümara vormi ja rangete kujundite vahel. Valgustit on saadaval läbipaistvat ja suitsuhalli tooni.

 Vistosi stone sp Vistosi Stone elutuba 1

Laevalgusti Peggy oli algselt disainitud kaunistama Peggy Guggheneimi Muuseumi kohvikut Veneetsias, kus arhitektuurne valgusti osutus tõeliseks vaatamisväärsuseks. Ekstravagantse valgusti polaarsust tähistab valge puhutud käsitööklaasi ühendamine musta läikiva metalliga. Alates 2017 aastast alustas Vistosi pea 2 meetri pikkuse valgusti laialdasemat tootmist.

 Vistosi_Peggy Vistosi PEGGY_SP_9

Ebapropotsionaalse rippvalgusti Surface’i kuju ei ole kindlaks määratud vaid on pidevas muutumises ning sõltub vaatevinklist andes võimaluse lampi uuesti ja uuesti tõlgendada. Saadaval on pruuni, rohelist ja suitsuhalli tooni. Disainer on Giovanni Barbato.

 Vistosi Surface SP Vistosi Surface elutuba-kontor

Itaalia valgustifirma Vistosi loodi enam kui pool sajandit tagasi kuulsate klaasimeistrite Murano saarel. Käsitöö ajaloolist pärandit au sees hoidev bränd on tänaseks loonud innovatiivse klaasi uurimis- ja testimislabori, kust saab alguse iga kvaliteetse valgusti tootmisprotsess. Koostöös väga erinevate disaineritega sünnivad ekstravagantsed ja suursugused lambivormid, mis sobivad nii modernsesse kui klassikalisesse interjööri.

Loe Miks valida Vistosi valgustit

Ajatut disainiklassikat leiad meie tootelehelt veelgi.

SOOVITAME külastada Vistosi virtuaalmuuseumi, kus näete kogu kollektsiooni 3D s ja väga põhjaliku infoga. Sisene siit

Ole inspireeritud ka meie Pinteresti lehel!