Parim valguslahendus Aasta Kodu 2014 konkursil

Parima valguslahenduse preemia 650 eur võitis perekond Tohver

 

Lõppes ajakirja Kodukiri kodukonkurss Aasta Kodu 2014. Võitjad pärjati Kadrioru Kunstimuuseumis 16.veebruaril 2015.

Aasta Kodu konkurs 2014 Aasta Kodu konkurs 2014

Meie auhind kuulub väga huvitavale ja hubasele kodule, kus silma paistab oskuslik mustrite ja stiilide miksimine.

Hästi läbimõeldud  valguslahendus.

Teadlikult on antud ruumidele nii üld-, suund- kui kohtvalgus. Süvistatavad valgustid ruumides valgustavad kogu pinna ühtlaselt, aktsendiks aga kasutatakse ripp- ja seinavalgusteid. Olemasolevad suundvalgustid aitavad luua erinevaid valgusvihte, mis ruumi veelgi mängulisust lisavad. Üheks selliseks näiteks siin elamises on laetalade tagant suundvalgustamine.

Aktsenti on lisatud valgustite grupiti paigutamisel, kus 2 ühesugust valgustit lähestikku loovad toretseva visuaalse efekti. Seesugune tehniliste ja ajatute stiilisete valgustite miksimine rikastab interjööri üldmuljet.

Hea meel on tõdeda, et lastetuba on saanud valge süvisvalgustite olemasolul ning kasutatud on lastesõbralikku kangast laevalgustit ja diivani juurde on seinalambiga loodud võimalus lugemiseks. Kui lapsed aga koolilauda juba kasutama hakkavad, peaks lauale ka laualambi lisama.

See mitmetüübiline valgustite kasutamine saigi võtmeks Aasta Kodu Parima valguslahenduse auhinna pälvimisel. Selles kodus on valgust vastavalt pere vajadusele ja meeleolule.

Selline valgustite paigutus ja eri liiki valgustite kasutamine võimaldab töödeks ja tegemisteks head üldvalgust ning hubasust vajavatel hetkedel saab luua sõbraliku ja õdusa valguse.

Aasta Kodu 2014 parim valguslahendus Aasta Kodu 2014 parim valguslahendusPg1411-0038

Fotod : Kodukiri Priit Grepp

Liitu uudiskirjaga