Seinavalgusti Daylight, 10W/250lm LED, 3000K
Musta seinakinnituse ja kivist dekoratiivplaadiga seinavalgusti.
Valgusallikas 10W/250lm LED, 3000K.
Ei ole dimmerdatav.
Valgusti diameeter 21,5cm.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Must, Beež |
| Materjal | Metall, Kivi |
| diameeter | 21,5cm |
| Valgusallikas | 10W LED, 3000K |
| Valgusvoog luumenites | 250lm |
| Tehnilised failid | instruction_eu_MOD462WL-L10BG3K |
| Kaubamärk | Maytoni |
| Kategooriad | Seinavalgustid, Dekoratiivsed |
| Sildid | magamistoa valgustid, elutoa valgustid |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}













