Pritsmekindel seinavalgusti Willow, 12W/1174lm LED, 3000K
Valgusti sobib paigaldamiseks niisketesse tingimustesse.
Niiskuskindlusaste IP44.
Valgusallikas 12W/1174lm LED, 3000K
Ei ole dimmerdatav.
Valgusti on laiusega 49cm.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Must, Valge |
| Materjal | Akrüül/plastik, Metall |
| valgusallikas | 12W LED, 3000K |
| valgusvoog luumenites | 1174lm |
| valgusti laius | 49cm |
| Kaubamärk | Novaluce |
| Kategooriad | Seinavalgustid, Dekoratiivsed, Niiskuskindlad |
| Sildid | LED valgustid, IP44, vannitoa valgustid, peeglivalgusti |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}













