Rippvalgusti Orbes, 36W/1671lm LED, 3000K
Kroomitud laekinnitusega, mustade, kuldsete ja vasksete detailidega rippvalgusti.
Kuplid on polükarbonaadist ja marmorist.
Valgusallikad 5×7,2W/1671lm LED, 3000K
Dimmerdatav faasi-dimmeriga.
Samast sarjast on võimalik tellida erinevaid rippvalgusteid.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Must, Kroom/hõbedane, Messing/kuldne, Vask |
| Materjal | Akrüül/plastik, Metall, marmor |
| Diameeter | 32cm |
| valgusallikas | 36W LED, 3000K |
| Valgusvoog luumenites | 1671lm |
| Kaubamärk | Schuller |
| Kategooriad | Laevalgustid, Rippvalgustid, Dekoratiivsed |
| Sildid | LED valgustid, elutoa valgustid, Dimmerdatav |
Sarnased tooted
-

Rippvalgusti Matices, 30W/2408lm 3000K
600 €450 € -

Rippvalgusti Dark, 9xG9 soklitega
738 €
-

Rippvalgusti Austral, 26W/1264lm 3200K LED
682 €
-

Rippvalgusti Rocio
175 € – 707 €
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}







