Rippvalgusti Landon, 40W/2400lm 3000K LED
Rippvalgusti, diameetriga 60cm.
Valgusallikas 40W/2400lm 3000K LED.
Valgusti on väljast must ja seest vaskne.
Hajuti valgest akrüülist.
Samast sarjast on saadaval ka vastu lage variant.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Must, Vask |
| Materjal | Metall |
| Diameeter | 60cm |
| Valgusallikas | 40W 3000K LED |
| Valgusvoog luumenites | 2400lm |
| Kaubamärk | Novaluce |
| Kategooriad | Laevalgustid, Rippvalgustid, Dekoratiivsed |
| Sildid | köögi valgustid, LED valgustid |
Sarnased tooted
-

Rippvalgusti Vitra, G9 soklitega
268 € – 452 €
-

Rippvalgusti Mirale, E27 sokliga
81 € – 112 €
-

Rippvalgusti Mirale, 3xE27 soklitega
232 €
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}





