Rippvalgusti Helia Ambient 35, 9W/425lm 3000K
3,5cm diameetriga rippvalgusti.
Valgusallikas 9W/425lm 3000K LED.
Dimmerdatav.
Väga efektne grupeeritult.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Must |
| Materjal | Metall |
| Valgusallikas | 9W LED, 3000K |
| Valgusvoog luumenites | 425lm |
| Diameeter | 3,5cm |
| Kaubamärk | SLV |
| Kategooriad | Rippvalgustid, Laevalgustid, Dekoratiivsed |
| Sildid | elutoa valgustid, Dimmerdatav, LED valgustid |
Sarnased tooted
-

Rippvalgusti Helia 30, 7,5W/450lm Led, 3000K
223 €
-

Rippvalgusti Helia 40, 9W/700lm Led, 3000K
253 €
-

Rippvalgusti A-tube Duo, 2x1W/300lm 2700K
229 € – 279 €
-

Rippvalgusti Pipes Tube S100
510 € – 607 €
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}





