Rippvalgusti Essence Square, 19W/2250lm LED, 3000K
Minimalistlik rippvalgusti on saadaval 3 pinnakattega: must, valge ja kuldne.
Valgusti laius 115cm.
Valgusallikas 19W/2250lm LED, 3000K
Ei ole dimmerdatav.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Must, Valge, Messing/kuldne |
| Materjal | Metall |
| laius | 115cm |
| valgusallikas | 19W LED, 3000K |
| valgusvoog luumenites | 2250lm |
| Tehnilised failid | 371856_ISTR001_ESSENCE_SP_SQUARE |
| Kaubamärk | IdealLux |
| Kategooriad | Laevalgustid, Rippvalgustid, Dekoratiivsed |
| Sildid | köögi valgustid, LED valgustid |
Sarnased tooted
-

Rippvalgusti Stick, 65W/4253lm, 3000K LED
777 € – 862 €
-

Rippvalgusti 27W/3000lm LED, 3000K
260 €
-

Rippvalgusti Acrobat, 31W/1710lm LED
398 €
-

Rippvalgusti Elettra, 20W/1400lm 3000K
156 € – 165 €
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}









