Rippvalgusti Dione, 5W/205lm LED, 3000K
Suitsuhallist klaasist ja mattklaasist kuplitega rippvalgusti.
Valgusallikas 5W/205lm LED, 3000K
Ei ole dimmerdatav.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Must, Hall |
| Materjal | Metall, Klaas |
| valgusallikas | 5W LED, 3000K |
| valgusvoog luumenites | 205lm |
| diameeter | 10cm |
| Kaubamärk | Novaluce |
| Kategooriad | Laevalgustid, Rippvalgustid, Dekoratiivsed |
| Sildid | LED valgustid, magamistoa valgustid, elutoa valgustid |
Sarnased tooted
-

Rippvalgusti Gustave, G9 sokliga
77 €
-

Rippvalgusti Kita, 6W/457lm LED, 3000K
94 €
-

Rippvalgusti Ulon
160 € – 182 €
-

Rippvalgusti Sano, 18W/1080lm LED, 3000K
401 € – 437 €
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}







