Rippvalgusti Cup, 7W/550lm LED, 3000K
Keraamiline rippvalgusti diameetriga 13cm.
Valgusallikas 7W/550lm LED, 3000K
Ei ole dimmerdatav.
Soodushinnaga valgusteid on saadaval piiratud kogus.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Valge, Messing/kuldne |
| Materjal | Keraamiline |
| diameeter | 13cm |
| Valgusallikas | 7W LED, 3000K |
| valgusvoog luumenites | 550lm |
| Kaubamärk | Leds-C4 |
| Kategooriad | Laevalgustid, Rippvalgustid, Dekoratiivsed, Outlet, Kiire tarnega valgustid |
| Sildid | laos, magamistoa valgustid, outlet-disainvalgustid, Järve kaupluse outlet |
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}



