Laevalgusti Brume, 15W/688lm LED, 3000K
Mustaks värvitud alumiiniumist kupliga laevalgusti.
Kuppel valgest mattklaasist.
Valgusallikas 15W/688lm LED, 3000K
Ei ole dimmerdatav.
Samast sarjast on saadaval ka rippvalgustid.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Must |
| Materjal | Metall, Klaas |
| diameeter | 50cm |
| valgusallikas | 15W LED, 3000K |
| valgusvoog luumenites | 688lm |
| Kaubamärk | Novaluce |
| Kategooriad | Pinnapealsed, Laevalgustid, Dekoratiivsed |
| Sildid | magamistoa valgustid, lastetoa valgustid |
Sarnased tooted
-

Laevalgusti Johann, E27 sokliga
66 € – 113 €
-

Laevalgusti Hedda, E27 sokliga
129 €
-

Rippvalgusti Forma, E27 sokliga
250 € – 344 €
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}





