Laevalgusti 40W/2800lm LED, 3000K
Musta aluse ja akrüülist hajutiga laevalgusti.
Diameeter 50cm
Valgusallikas 40W/2800lm LED, 3000K
Dimmerdatav faasi-dimmeriga.
Valgusti näidis on väljas meie kauplustes.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Must |
| Materjal | Akrüül/plastik, Metall |
| diameeter | 50cm |
| valgusallikas | 40W LED, 3000K |
| valgusvoog luumenites | 2800lm |
| Kaubamärk | Hektor Light |
| Kategooriad | Pinnapealsed, Laevalgustid, Vastu lage, Dekoratiivsed, Outlet, Kiire tarnega valgustid |
| Sildid | laos, elutoa valgustid, Dimmerdatav, plafoonvalgusti |
Sarnased tooted
-

Laevalgusti Cantria
274 € – 372 €
-

Laevalgusti Rando Thin
190 € – 340 €
-

Laevalgusti Pertino
174 € – 306 €
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}

