Laevalgusti Pauline, 48W/4010lm LED, 3000K
Musta aluse ja triibuliste klaasdetailidega laevalgusti.
Diameeter 55cm.
Valgusallikas 48W/4010lm LED, 3000K
Dimmerdatav faasi-dimmeriga.
Valgusti on kasutusel näidisena ja sellel puudub originaalpakend.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Must, Läbipaistev |
| Materjal | Metall, Klaas |
| diameeter | 55cm |
| valgusallikas | 48W LED, 3000K |
| valgusvoog luumenites | 4010lm |
| Kaubamärk | Novaluce |
| Kategooriad | Pinnapealsed, Laevalgustid, Dekoratiivsed, Outlet, Kiire tarnega valgustid |
| Sildid | LED valgustid, laos, magamistoa valgustid, elutoa valgustid, Dimmerdatav, outlet-disainvalgustid, Järve kaupluse outlet |
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}





