Laetav lauavalgusti Luna, 2,2W/96lm 3000K LED
Laetav laualamp Luna on nagu müstiline kaunitar.
Valgustil kasutatud Namib Bianco marmorist kuppel lummab oma peente looduslike mustritega.
Valgustil on matt-kuldne alus.
Laadimisaeg 2,5h.
Tööaeg täisvõimsusel 5h, 20% võimsusega 22h.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Messing/kuldne, marmor |
| Materjal | Metall, marmor |
| diameeter | 12cm |
| Valgusallikas | 2,2W LED, 3000K |
| Valgusvoog luumenites | 96lm |
| Kaubamärk | Elstead |
| Kategooriad | Lauavalgustid, Dekoratiivsed |
| Sildid | meeleoluvalgustid, laetav, magamistoa valgustid, elutoa valgustid, lastetoa valgustid |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}











