Rippvalgusti Melt, 28W E27

927.00 

Tom Dixon Melt mes01co copper
Tom Dixon Melt mes01g gold
Tom dixon Melt mes01ch chrome
Tom Dixon Melt MES01CO
Rippvalgusti tom dixon melt

Rippvalgusti Melt, 28W E27

927.00 

Rippvalgustit on võimalik tellida 4 tooni: kroom, suitsuhall, vask ja kuldne. Valgustit sisse lülitades kupli toon muutub. 

Diameeter on 52cm.

Samast sarjast on saadaval ka laua- ja põrandavalgustid.

Disainer on Tom Dixon.

Ava joonis allpool.

 

Puhasta

Lisainfo

Värv

, , ,

Diameeter

Valgusallikas

Material

Jaga:

Kirjeldus

Tom Dixon Melt MES01CO on and of

Pildil on näha valgusti erinevus välja/sisse lülitatult.

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa kommentaar

Tom Dixon Melt mes01co copper

Ole esimene, kes kirjutab ülevaate tootele “Rippvalgusti Melt, 28W E27”

Firmast Tom Dixon

Tänaseks on Tom Dixon brand teada-tuntud ülemaailma.Tom Dixon on originaalsete arhitektuursete puhaste vormidega toodete pakkuja.Nende disainistuudio on orienteeritud kõrgtasemeliste projektide tegemiseks hotellidele, restoranidele, suurtele avatud ruumidele. Kuid valgusteid pakutakse ka eraklientidele.Tuntuim valgusti on Mirror Ball, mida võib näha ka Tallinnas Hiltoni hotelli lobbys. Kõige uuem valgustite valik on näha Hektor Light Tallinna esindussalongis. Paistab silma, et enamik valgusteid on kulla ja pronksi karva, alumiiniumist ja metallist. Stiililt on tooted justkui segu viktoorialikust ja romantistlikust vaatest 1800 aastatele( steampunk) seotuna art decoga. Firma on loodud 2002 aastal disainer Tom Dixoni poolt. Firma peakontorid asuvad Londonis, New Yorgis, Tokyos, LA-s. Tom Dixon ise on pärit Aafrikast, õppinud ja arenenud Londonis. Oma disaineri karjääri alustas 1980 aastatel ja sai kuulaks esmalt Jaapanis ja Saksamaal. Nüüd saab tema loodud valgusteid, mööblit ja aksessuaare näha paljudes maailma paikades. Tom Dixon valgustitest: “I enjoy designing lighting because it is a field where there is constant technical innovation - new bulbs, light sources etc., and it seem to be a place where people feel happy to experiment and bring modernity into their homes.” – Tom Dixon

Kodulehekülg Tom Dixon kodulehekülg

Show products
UUDISKIRI

Soovid teada kuidas valida õige valgusti, kuidas säästa, palju valgust on piisav jne? - liitu Hektor Light uudiskirjaga ja ole kursis!