Rippvalgusti Arthur

6,192.00 7,252.00 

Rippvalgusti Arthur

6,192.00 7,252.00 

Metallist rippvalgustit on saadaval nelja erineva pikkusega: 120cm (12xE14 sokliga), 140cm (12xE14 sokliga), 160cm (16xE14 sokliga) ja 180cm (16xE14 sokliga).

Riputuskett: 170cm.

Riputusjuhe: 200cm.

Samast sarjast on saadaval lae-,  laua-, põranda- ja rippvalgustid.

Ava joonis allpool.

Puhasta

Lisainfo

Värv

Diameeter

, , ,

Material

Jaga:

Kirjeldus

Brand van Egmond Arthur rippvalgusti data sheet

Ülevaated

Tooteülevaateid veel ei ole.

Lisa kommentaar

Laevalgusti Brand van Egmond Arthur

Ole esimene, kes kirjutab ülevaate tootele “Rippvalgusti Arthur”

Firmast Brand Van Egmond

Alates firma rajamisest 1989. aastal on Brand Van Egmond käsitööna valminud valgustite maailmas tõusnud trendiloojaks. Hollandist pärit ettevõtte üheks asutajaks on arhitekt/skulptori haridusega disianer William Egmond, kes rajas oma stuudio kavandamaks piirangutevaba unikaalset kunsti.
Nii on Brand Van Egmond valgustid nagu valgustusskulptuurid, mis kiirgavad kirge ja emotsioone ning jätavad mulje, et see looming kestab ajas igavesti. Firma jaoks on oluline ka mitmekesistada käsitöömehhanismi, katsetada uusi materjale ja tehnikaid ning järgida uuenduslike disainilahendusi.
Aastakümnete pikkuse kogemusega brändi meeskond on välja töötanud parimad valgustite disainlahendused, mis sobivad nii eramutesse kui ka avalikku ruumi.
Brand van Egmond on teinud koostööd nii Hollandi valitsuse kui ka brändiga Louis Vuitton, mille butiike kaunistavad just nende loodud valgustid.
Brand van Egmond usub, et iga ruum ja inimene väärib valgustit, mis tekitab emotsioone ja lisab iseloomu.
Brand Van Egmond

Kodulehekülg Brand Van Egmond kodulehekülg

Show products
UUDISKIRI

Soovid teada kuidas valida õige valgusti, kuidas säästa, palju valgust on piisav jne? - liitu Hektor Light uudiskirjaga ja ole kursis!