Rippvalgusti Alive, 7W/612lm
Läbipaistvast ja matistatud klaasist rippvalgusti.
Kupliosa diameeter 25cm.
Metallosad on värvitud valgeks.
Soodushinnaga valgusteid on saadaval piiratud kogus. Enne ostmist täpsusta saadavust.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Valge |
| Materjal | Klaas |
| Diameeter | 25cm |
| Valgusvoog (luumenites) | 612lm |
| Valgusallikas | 7W LED |
| Kaubamärk | Leds-C4 |
| Kategooriad | Laevalgustid, Rippvalgustid, Dekoratiivsed, Outlet |
| Sildid | outlet-disainvalgustid, köögi valgustid, LED valgustid, laos |
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}

