Põrandavalgusti Liessa, 23W/924lm LED, 3000K
Efektne, triibulisest akrüülist kupliosaga põrandavalgusti.
Valgusti alus on mustaks värvitud alumiiniumist.
Valgusti kõrgus 123cm, diameeter 21cm.
Valgusallikas 23W/924lm LED, 3000K
Ei ole dimmerdatav.
Samast sarjast on võimalik tellida ka ripp- ja lauavalgusteid.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Must, Läbipaistev |
| Materjal | Akrüül/plastik, Metall |
| kõrgus | 123cm |
| Valgusallikas | 23W LED, 3000K |
| valgusvoog luumenites | 924lm |
| Kaubamärk | Novaluce |
| Kategooriad | Põrandavalgustid, Dekoratiivsed |
| Sildid | LED valgustid, magamistoa valgustid, elutoa valgustid, lastetoa valgustid |
Sarnased tooted
-

Rippvalgusti Liessa, 7W/267lm LED, 3000K
141 €
-

Põrandavalgusti Inoa, 5xG9 soklitega
369 € – 382 €
-

Põrandavalgusti Yaki
895 €
-

Põrandavalgusti Birds, 5xG9 sokliga
422 €
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}







