Rippvalgusti Emery, 41W/2941lm LED, 3000K
Efektne rippvalgusti triibulise klaasi ja mustade kinnitustega.
Valgusti on laiusega 87cm.
Valgusallikas 41W/2941lm LED, 3000K
Dimmerdatav faasi-dimmeriga.
Samast sarjast on võimalik tellida erinevaid rippvalgusteid.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Must, Läbipaistev |
| Materjal | Metall, Klaas |
| valgusallikas | 41W LED, 3000K |
| valgusvoog luumenites | 2941lm |
| laius | 87cm |
| Kaubamärk | Novaluce |
| Kategooriad | Laevalgustid, Rippvalgustid, Dekoratiivsed |
| Sildid | köögi valgustid, LED valgustid, elutoa valgustid, Dimmerdatav |
Sarnased tooted
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}











