Rippvalgusti Sirmos, 30W/1608lm LED, 3000K
Mustal alusel on beežid, suunatavad lambid.
Lambid on seest mustad.
Valgusti laius 150cm.
Valgusallikas 30W/1608lm LED, Värvustemperatuur 3000K.
Dimmerdatav faasi-dimmeriga.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Must, Pruun |
| Materjal | Metall |
| Valgusallikas | 30W LED, 3000K |
| Valgusvoog luumenites | 1608lm |
| valgusti laius | 150cm |
| Kaubamärk | Novaluce |
| Kategooriad | Rippvalgustid, Laevalgustid, Dekoratiivsed |
| Sildid | köögi valgustid, LED valgustid, elutoa valgustid, Dimmerdatav |
Sarnased tooted
-

Rippvalgusti Elettra, 20W/1400lm 3000K
156 € – 165 €
-

Rippvalgusti Noya, 32W 2700K/3000K LED
488 €
-

Rippvalgusti Marley, 4xGU10 soklitega
96 € – 101 €
-

Rippvalgusti Dynamite, 6xGU10 soklitega
348 €
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}







