Rippvalgusti Liaise, 49W/2060lm LED, 3000K
Efektne rippvalgusti, kuldsete detailidega.
Valgusti laius 121cm.
Valgusallikas 49W/2060lm LED, 3000K
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Messing/kuldne, Must |
| Materjal | Metall |
| valgusallikas | 49W LED, 3000K |
| valgusvoog luumenites | 2060lm |
| valgusti laius | 121cm |
| Kategooriad | Laevalgustid, Rippvalgustid, Dekoratiivsed |
| Sildid | LED valgustid, elutoa valgustid, köögi valgustid |
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}





