Laevalgusti Olaf, 52W/3640lm LED, 3000K
Musta või valge servaga õhuke plafoon.
Kaugus laest 5cm.
Valgusti diameeter 60cm.
Valgusallikas 52W/3640lm LED, 3000K
Dimmerdatav faasi-dimmeriga.
Tehnilised andmed
| Tarneaeg | – |
|---|---|
| Värv | Must |
| Materjal | Akrüül/plastik, Metall |
| diameeter | 60cm |
| valgusallikas | 52W LED, 3000K |
| valgusvoog luumenites | 3640lm |
| Kaubamärk | Novaluce |
| Kategooriad | Laevalgustid, Vastu lage, Dekoratiivsed |
| Sildid | elutoa valgustid, lastetoa valgustid, Dimmerdatav |
Sarnased tooted
-

Laevalgusti Vomos
250 € – 405 €
-

Laevalgusti Aoton
226 € – 360 €
-

Laevalgusti Pertino
174 € – 306 €
-

Laevalgusti Albi
191 € – 470 €
Viimati vaadatud
-
{{ product.meta.label }} {{ product.title }}









