Uued eesti valgustid aastal 2015

Eestis loodud lambid.

Agnes ja Gabriel ( Toivo & Hektor Light)

Eesti loojad teavad, mis meeldib meie tarbijatele. Saa tuttavaks nende loominguga.

Valgusti Giffy

eesti disainvalgusti Giffy  valgusti nimega Giffy

looja Markus Oder

Hind 100 eur

GiffyTable-Lamp-by-Leanter

Sünniloost räägib looja Markus Oder:

“Looduslikus elukeskkonnas, milles me igapäevaselt elame on palju erinevaid vorme ja värve – see keskkond on omapärane, kaasahaarav, inspireeriv ja sisaldab unikaalsust. Kahjuks aga see keskkond, mille inimesed ise igapäevaseks eluks enda ümber loovad on tihtipeale küllastunud ühetaolisusest ja liigsest ratsionaalsusest. See ei ole õige ja selle vastu peab midagi tegema, sest me oleme liigina unikaalses positsioonis, kus meil on olemas nii loovus, kui ka kõik vajaminev selle loovuse realiseerimiseks materiaalsetesse vormidesse. Just seepärast peaksime me teadlikult rohkem väärtustama, hoidma ja arendama meid ümbritseva elukeskkonna omapära. Leanter on loodud võttes eesmärgiks seda rikkalikkust hoida ja arendada läbi kvaliteetsete ja funktsionaalsete valgustite, mille isikupärane disain suudab inimestes tekitada mõtlemapanevaid, kaasahaaravaid ning julgustavaid emotsioone – inimeste elu peaks olema rohkem teadlikult mõtestatud ja väärtustatud. Inspiratsioon Giffy valgustite vormiks on tekkinud vaadates üht kaunist fotot savanni päikeseloojangust, kus majesteetlikud kaelkirjakud seisavad üksikute puude kõrval, taustaks loojuv päike viimas valgust silmapiiri taha. Selline vaade representeerib suurepäraselt looduse vaheldusrikkust, ilu ja ka funktsionaalsust. Just see erinevate poolte tasakaaluline esiletulek sel fotol oli suureks inspiratsiooniks Giffy valgusti loomisel – valminud vormis töötavad ilu ja funktsionaalsus käsikäes. Giffy 17,7“ on 45 cm kõrge, 17 cm lai ja 34 cm pikk. Tema kehaosa on valmistatud 18 mm paksusest kasevineerist ning kuppel 1,5 mm paksusest alumiinumist. Valgustis on kasutusel GU10 LED pirnid maksimaalse võimsusega 8W.”

Valgustid Agnes ja Gabriel

Laua taga istuja jaoks pole paremat valgustust kui alla, laua kohale toodu-on piisavalt valgust ja tekib mõnus ja turvaline valgussõõr -lõke preerias efekt. Sellise rolli täitmiseks ongi projekteeritud rippvalgustid Agnes ja Gabriel  -silindrjas vorm, kuid vältimaks vormi lligset tuimust-piludega, mis kannavad hajutatult edasi valgusallika kuma. Valgusteid valmistatakse mitmes värvitoonis-must,valge, messing. Valgustid on sündinud tuntud sisearhitekti Toivo Raidmetsa ja Hektor Light ühistööna.

valgustid Agnes ja Gabriel ( Toivo Raidmets & Hektor Light)
Valgustid Agnes ja Gabriel (Toivo Raidmets & Hektor Light) 2

Valgustid Agnes ja Gabriel  Loojad :Toivo Raidmets & Hektor Light

Hind 90 eur

23W E27

Valgusti Leaf

valgusti Leaf Kristjan Urke Valgusti nimega Leaf

Looja Kristjan Urke

Hind 195 eur

20 W E27

Kristjan Urke :”Koolitööna valminud valgusti sai alguse ülesandest katsetada enda jaoks uusi materjale ja laserlõikus tehnikat.

Dibondist alumiiniumini ja laserlõikusest vesilõikuseni: dünaamilise ja ainulaadse tulemuse annavad lambivarjule autovärviga kaetud ruudust alla volditavad lehed.”

Valikus must, valge, roheline ja oranž.

Materjal: alumiinium, kangas

Suurus: 42 cm x 60 cm x 60 cm

Värvid: must, valge, roheline, oranž

Valgustid Trix ja Aero

Tõnis Vellama ise päris täpselt ei tea, kuidas valgustid tema ellu tulid, ometi on tema elu – vähemasti töine osa sellest – juba aastaid kogunisti nende päralt.Ta on kogenud valgustidisainer.​

 Tõnis Vellama must põrandalamp Trix Põrandalamp Trix.

Looja Tõnis Vellama

Seos

Hind 230 eur

Tõnis Vellama valgusti Aero Vellamaa valgusti Aero Valgusti Aero

Tõnis Vellama

Hind 184 eur

Vaata galeriid

leaf oranz Leaf must leaf Kristjan Urke
Agnes ja Gabriel ( Toivo & Hektor Light) Agnes Toivo Raidmets Gabriel Toivo Raidmets
Tõnis Vellama Trix valge põrandalamp Tõnis Vellama trix aero seos
 SEOS_AERO seos aero must  aero must

Kõiki valgusteid saab näha ja osta meie Järve poes.

Toetame siis kodumaist!

Teie Hektor Light

Liitu uudiskirjaga