Avaleht

 

Uudised

Tallinna esinduse lahtioleku ajad suvekuudel

Tallinna esindus Standardi majas on suvekuudel avatud: E-R 9-17

Karman – bränd, mis ei väsi üllatamast!

Tutvu firma uue intrigeeriva kollektsiooniga.

Uued valgustid tootjalt Leds C4

valgustid sobivad nii koju kontorisse…

Viimane sõna valgustuses Light&Building messil 2018

Heia pilk kõige uuematele valgustitele, mida tutvustati 2018 aasta messil märtsis Saksamaal

Uued Moltoluce valgustid

Kõige uuem info Moltoluce valgustitest 2018 märts…

Uued valgustid tootjalt RZB

Ülevaade 2018 aasta rahvusvaheliselt valgusite messilt

Uued valgustid tootjalt Intra

Light& Buiilding 2018 messiuudiseid loe siit

Need on 2018 aasta valgusti trendid

Hea teada! Uuri lähemalt…

Virtuaalne jalutuskäik Hektor Light Järve kaupluses!

Imeline võimalus! Külasta meie Järve kauplust läbi arvuti ekraani toolilt tõusmata.

25 ideed ruumi valgustamiseks

Siin on Teile nõuanded ruumi parima valguslahenduse saavutamiseks.

Tooy – noor ja uudne bränd valgustimaailmas

Meile on jõudnud uus dünaamiline kaubamärk

Loov eksperiment valguselementidega

…ja saad ainulaadse valgusti

Õuevalgustid

Siit leiad häid nippe aiavalgustuse planeerimisel.

Mida tasub teada magamistoa lambi valikul

52 vaadet magamistuppa ja valgustitele. Vaata siit…

Populaarsed

 • Olen Hektor Lightiga teinud koostööd juba 20a. Valides endale koostööpartnereid lähtun omadustest milleks on profesionaalsus, kiirus, suhtlemisoskus, usaldus ning tagasilöökide lahendamise oskus. Aastate jooksul olen projekteerinud palju suuri objekte ja ühtegi neist ei oleks võimalik lõpule viia kui ei oleks profesionaalseid koostööpartnereid. Üks on väike number, et teha suuri asju. Koos profesionaalsete partneritega on võimalik saavutada suuri ja ilusaid tulemusi.
  Hindan väga, et mul on võimalus igapäevaselt Hektor Lightiga koostööd teha.

  Disainistuudio Merle Eek

  Merle_Eek_Disainistuudio

 • Olles kaunite valgustite maailmast kaugel ja eemal olija, kuid ometi igapäevaselt valgusteid kasutav ja nautiv – usaldan ma Hektor Light´i osavatesse kätesse ja silmadesse kõik oma vajadused, mis vähegi VALGUSE ja VALGUSTITE maailma puutub.

  Lihtsalt hea on tunda professionaalsust, hoolivust ja abivalmidust, mis aitavad su õigele rajale ja toovad ühtlasi pilvedest maa peale.

  Milline lambi suurus millisesse ruumi, milline materjal ja kuju on koos efektne! Mis annab rahuliku miljöö, mis suursuguse!

  See on aastatepikkune kogemus, mida Hektor Light´i meeskond lahkesti jagab.

  Olen abi ja vastutulelikkuse eest väga tänulik.

  Eriti aga ilusate valgustite ja neist õhkuva suursugususe eest enda ümber!

  Tänulik klient Merike Immato

 • Valguse lahendamine ruumis on alati väljakutse. Vajaliku hulga lux`ide tagamine on vaid teema lihtsalt mõõdetav tahk. Harmooniline tulemus eeldab enamat – pakub erinevaid võimalusi, asetab rõhud ja toob esile vajaliku ning loob õige emotsiooni. See kõik on väga lihtne … näiliselt.
  Olen leidnud Hektori Light team`ilt alati inspireerivat tuge, kaasamõtlemist ja teema valdamist. Valgustav koostöö on nauditav.

  Eero Jürgenson

  Sisearhitekt

 • Mulle meeldib Hektor Light-ist valgustite ostmine, sest seal on alati piisavalt suur ja eripärane valik. Tooted on hea hinna ja kvaliteedi suhtega ning mis peamine- klienditeenindus professionaalne ning sõbralik. Heameel on tõdeda, et kliendi soove kuulatakse tähelepanelikult ning oma müügisoove ei suruta peale. Oluline on seegi, et toodete tutvustamisel ei piirduta disainilahendustega vaid selgitatakse kõiki tehnilisi nüansse ja omadusi.

  Hektor Lighti võib vabalt pidada mitte ainult valgustite müüjaks vaid ka heaks valguslahenduste nõustajaks.

  Toivo Aalja

 • Olite parima teenindusega. Teised ettevõtted ei pakkunud ega pannud ka kaasa valgusallikaid. Enne avamist lampe laiali jagades olime üsna hädas mööda linna valgusallikaid otsides.
  Teil oli kõik ilusti peale kirjutatud, milline positsioon ja kuhu läheb ning valgusallikad kaasas.
  Tänan teid selle eest, see tegi meie elu palju lihtsamaks.

  Hotell Lydia
  Kersti Seli

 • Koostöö Hektor Lighti/Tulekumaga on olnud igati meeldiv. Alati saab kiired vastused tehnilistele küsimustele ning igakülgset professionaalset nõu valgustite ja valgustuse osas.

  Hektori puhul mulle meeldib, et leian ühest kohast valgusteid igale maitsele- nii moderni kui klassikat ja erinevas hinnaklassis.

  Hektor käib kaasas niiöelda “moevooluga”, on kursis sellega mille järele parajasti nõudlus on.

  Akoin sisearhitekt Alesja Kovalenko-Lauri

 • Kui peaksin Hektor Light´i iseloomustama paari sõnaga, siis esimesena tulevad meelde sõnad kliendisõbralikkus ja profesinaalsus.
  Klient on teretulnud aga samas ei suruta ennast liialt peale. Nii tore on näha, et klienditeenindaja on sinuga ühel lainel ja annab isegi innustust juurde. Alati pakutakse erinevaid lahendusi ja õeldakse ka ausalt kui konkreetset toodet nendel ei ole. Ausus ja siirus ennekõige!
  Mis puudutab veel igapäevatööd, siis pakkumised tulevad ülehelikiirusel:)
  Eveli Alliksoon
  Sisearhitekt

 • Hektor Lighti valgustitega olen tuttav firma algusaegadest peale, aastast 1998… Minu jaoks ei ole Hektor Light lihtsalt valgustite müüja- läbi aastate on firma meeskond mulle kui sisearhitektile olnud eelkõige professionaalne ja kaasamõtlev partner. Hektor Lighti tööstiili iseloomustab korrektsus ja valmisolek leida parimad lahendused. Hektor Light on aastaid panustanud palju ka sisearhitektide valgustusalastesse koolitustesse, aitäh teile selle eest! Sisearhitekt Janneli Kurvits

 • Tänan Teid väga minule kulutatud aja eest! Oli väga asjalik ja meeldiv kohtumine, loodan siiralt, et leiame parimad lahendused kogu majale. Tahan veel lisada, et nii meeldivat teenindust ei ole ma juba ammu kohanud- lihtsalt suurepärane. Suutsite tekitada tunde, et töö mida Te teete pakub Teile tõeliselt huvi, Te suutsite vaimustuda ideedest ja innustasite ka mind. Ma tundsin, et siiralt otsiti mulle parimaid ja sobivamaid lahendusi ja seda ei tehtud näiliselt ja kiirustades. Aitäh!

  Aime Niidas

 • Hektor Light salongiga seob mind aastate- kui mitte aastakümnete pikkune edukas koostöö. Asjaolu, et nende kogemuste pagas on pikk ja lai, teeb valikute tegemise ning eriilmeliste ja sobivate valgustite leidmise sageli oluliselt lihtsamaks. Kogenud projektijuhid oskavad soovitada sobivaid lahendusi, tehniliste valguslahenduste projekteerimisel ollakse samuti abiks ja võib kindel olla, et kõik vajalikud tehnilised osised on olemas ja toimivad.
  Hektor Lighti valgustite valik on meeldivalt lai, arv.

  sisearhitekt Aivar Mühlbach

Uudiskiri

Soovid teada kuidas valida õige valgusti, kuidas säästa, palju valgust on piisav jne? - liitu Hektor Light uudiskirjaga ja ole kursis!